Anna Kalczyńska skomentowała odejście Kingi Rusin. Wrzuciła zdjęcie ekipy "Dzień dobry TVN" i dodała sentymentalny wpis

Anna Kalczyńska zamieściła wspólne zdjęcie z dawną ekipą "Dzień dobry TVN". W ten sposób odniosła się do odejścia Kingi Rusin.

Program "Dzień dobry TVN" jest nadawany od 2005 roku. Początkowo w programie śniadaniowym stacji TVN mogliśmy widzieć Jolantę Pieńkowską, Magdę Mołek, Marcina Mellera, Kingę Rusin czy Oliviera Janiaka. Przez 15 lat działalności wielu dziennikarzy dołączało i odchodziło z zespołu śniadaniówki. Teraz Kinga Rusin ogłosiła, że opuszcza ekipę "DDTVN". Jej decyzję skomentowała koleżanka z redakcji Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska komentuje odejście Kingi Rusin

Na Instagramie prezenterki pojawiło się nie tak dawno wykonane zdjęcie po przerwie wakacyjnej, w studiu "Dzień dobry TVN". Widzimy na nim obecnych i byłych prowadzących programu śniadaniowego. W opisie Anna Kalczyńska życzyła powodzenia osobom, które odeszły. 

Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma nawet jak powiedzieć "do widzenia"... Niech to będzie więc moje pożegnanie i podziękowanie. Dziś Kinga Rusin, niedawno Piotr Kraśko, jeszcze wcześniej Marcin Meller i Magda Mołek. A to zdjęcie jeszcze nie tak dawno robiliśmy w "Dzień dobry TVN" po powrocie z wakacji. Kinga przyniosła ciasto (bezglutenowe oczywiście), śmialiśmy się i cieszyliśmy na nowy sezon. Kochani! Powodzenia we wszystkim, w co się angażujecie. Życzę wam radości i spełnienia. Do zobaczenia! - napisała Anna Kalczyńska na Instagramie. 
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Widzowie "Dzień dobry TVN" ubolewali nad zamianami, które zachodzą w programie śniadaniowym.

Wszystkie fajne duety odchodzą. Coś się dzieje niedobrego w "DDTVN". Zostały dwie pary, na które chętnie jeszcze się patrzy.
Lubiłam niedziele z Magdą Mołek i Kingą Rusin, miło jest, jak są łączniki startego z nowym, a nie tylko wymiana na nowe, miłe prowadzące, które zapewne, mają być gwarantem sukcesu...
Człowiek się do was przyzwyczaja, a tu nagle beng i pusto. Niby są nowi prowadzący, ale to już nie to samo - pisali internauci.

Niestety nie każdy wypowiada się pozytywnie na temat współpracy na planie śniadaniówki. Ula Chincz w jednym z wywiadów nie najlepiej wspominała pracę dla TVN. Za to Magda Mołek stwierdziła, że "Dzień dobry TVN" bardzo ją cenzurowało i ograniczało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.