Marcin Prokop wypoczywa na urlopie. Chyba pierwszy raz pokazał się bez koszulki. Poczuł wakacyjny luz

Wakacyjna aura zachęciła Marcina Prokopa do tego, by zamienił garnitur na nieco luźniejszy strój. Dziennikarz przebywa obecnie na Kaszubach, gdzie upaja się pięknymi widokami, leniuchując ze swoim psem. Fani zauważyli, że pupil i jego wlaściciel mają podobne umaszczenie.

Marcin Prokop z pewnością zasłużył na odpoczynek. Jego popularna przyjaciółka z branży, Dorota Wellman, mogła ostatnio nacieszyć oko rajskimi widokami Grecji. Dziennikarz na miejsce błogiego lenistwa wybrał jednak Polskę. Obecnie przebywa na Kaszubach, czym zdążył pochwalić się w mediach społecznościowych. Prezenter wybrał ustronną lokalizację, by uciec od męczących go tłumów i wynikającego z przebywania wśród ludzi niebezpieczeństwa. Prokop nie jest jednak sam. Ma wiernego towarzysza, na którym zawsze może polegać, a nawet... poleżeć!

Marcin Prokop w wakacyjnej odsłonie

Luzacki strój lub zupełny jego brak - tak na wakacjach prezentuje się Marcin Prokop. Dziennikarz opublikował na Instagramie fotorelację z kaszubskiego urlopu. Na zdjęciu widać nie tylko eksponującą liczne tatuaże gołą klatę żurnalisty, ale również jego towarzysza, na którym, jak sam napisał, zawsze może polegać. Mowa o Rufusie, czyli wiernym pupilu, który pełni funkcję... poduszki! Sami zobaczcie.

Na Rufusie zawsze można polegać - czytamy w instagramowym poście Prokopa.
 

Fani dziennikarza zauważyli, że zarówno piesek, jak i jego właściciel, mają bardzo podobne umaszczenie. Rzeczywiście kolorystyka zdjęcia uwydatnia lekko rozjaśnione lub przyprószone siwizną włosy Marcina.

Macie podobne umaszczenie.
A ktoś tu, widzę, chyba blondynem został? I tak lat wiele ubyło...
Obłędna fota - rozpisywali się w komentarzach internauci. 

Niektórzy użytkownicy Instagrama przyznali Prokopowi rację, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W końcu może być też wygodną poduszką!

Zobacz wideo Szczere zwierzenia w prowadzonym przez Prokopa "Dzień Dobry TVN"
Więcej o: