Dorota Wellman pozuje w kusych szortach na greckim wyjeździe. Internauci komplementują: Ślicznie pani wygląda

Dorota Wellman nawet na wakacjach przywiązuje dużą wagę do zawodowych obowiązków. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" przygotowuje dla fanów śniadaniówki niespodziankę, a przy okazji korzysta z uroków greckiego słońca, pozując do zdjęcia w króciutkich spodenkach!

Dorota Wellman to kobieta petarda, która nie boi się wyzwań i dosadnego wyrażania własnego zdania. Dziennikarka wielokrotnie udowadniała, że ma ogromny dystans do siebie, swojego wyglądu i świata ogółem. Oprócz tego charakteryzuje się ogromną odwagą, by publicznie poruszać ważne społecznie kwestie. Niezbyt często mówi o swoim życiu prywatnym, a jeśli już - to tylko w słusznej i istotnej sprawie. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" stroni nawet od mediów społecznościowych, dlatego o jej wyjeździe do Grecji dowiadujemy się z instagramowego profilu kolegi z branży, Bartka Jędrzejaka. Popularny pogodynek udostępnił wakacyjne zdjęcie z Wellman. Furorę robią nie tyle widoki, co letnia stylizacja dziennikarki!

Dorota Wellman prezentuje się w krótkich szortach

Producenci emitowanej przez TVN śniadaniówki dbają o urozmaicenie poruszanych w programie tematów. Na oficjalnej stronie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się zapowiedź szykowanej dla widzów niespodzianki, której niewątpliwą częścią jest tajemniczy wyjazd Doroty Wellman i Bartka Jędrzejaka do Grecji. Para dziennikarzy zdążyła już zadomowić się na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego i nie omieszkała strzelić sobie pamiątkowej fotki. Wakacyjne zdjęcie pojawiło się na profilu pogodynka. Stylizacja Doroty zachwyciła fanów, którzy prawili komplementy na temat odsłoniętych nóg prezenterki. 

 

Trzeba przyznać, że Wellman bardzo korzystnie prezentuje się jeansowych krótkich szortach. Cały ubiór dopełniła bluzeczką w paski i czarnymi japonkami. 

Ślicznie pani wygląda - czytamy w komentarzach internautów.

Uwagę przyciąga również podpis Jędrzejaka, w którym sugeruje, że nieobecny na zdjęciu Marcin Prokop pracuje nad ich wspólnym projektem, wcielając się w rolę "architekta". 

I tyle nam wystarczy. Gdzie trzeci muszkieter Marcin Prokop? Hmmm... pracuje ciężko. Niebawem będzie pierwszym architektem w Polsce (...). Jesteśmy cały czas w kontakcie. Wszystko jest Jupix, Lovex i Petardix.

Jesteście ciekawi co się święci w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz wideo Zmiany w "Dzień Dobry TVN"? Daria Ładocha o nowej roli w telewizyjnej stacji!
Więcej o: