Marcin Prokop prezentuje swój home office. "Te emocje, kiedy twaróg z kanapki balansuje nad klawiaturą"

Marcin Prokop słynie ze swojego poczucia humoru. Na temat biura we własnym domu wypowiedział się poważnie i ze smakiem.

Marcin Prokop to znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, który swoją osobowością porywa tłumy. Stara się być blisko ludzi, co zdecydowanie ułatwiają mu media społecznościowe. Na swoim instagramowym profilu Prokop publikuje fotografie, które na ogół okrasza opisami z dużą dozą poczucia humoru. Nie brakuje przemyśleń i trafnych spostrzeżeń dotyczących życia codziennego, które doceniane są przez liczne grono obserwatorów.

Zobacz wideo

Marcin Prokop pracuje w domu

Tym razem Marcin Prokop umieścił na Instagramie zdjęcie wprost ze swojego domowego stanowiska pracy, które zlokalizowane jest w kuchni. Na zdjęciu widzimy, jak prezenter znany z "Dzień Dobry TVN" zajada kanapkę z twarogiem.

Najlepsze imprezy zawsze odbywają się w kuchni. Najlepsze home office również. Te emocje, kiedy twaróg z kanapki balansuje nad klawiaturą - napisał żartobliwie Marcin.

Fani od razu docenili opis zdjęcia i przyznali Prokopowi rację. Jak widać, dziennikarz ma dar oceniania sytuacji i wyciągania z nich tego, co najlepsze. 

Święta prawda! Jeszcze jak w piekarniku już widać ciepłe bułeczki, to target jakoś tak szybciej się robi. 
Przygotowałem imprezę urodzinową w salonie, a gawiedź i tak siedziała w kuchni.Prawdę Pan prawi
Uwielbiam te trafne spostrzeżenia ,gość jest niesamowity

Mimo wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się zmagać, prezenterzy telewizyjni stanęli na wysokości zadania, by dostarczać najświeższe informacje i zabawiać widzów podczas domowej izolacji. Nie znaczy to jednak, że nie pracują w domu. Marcin Prokop doskonale odnalazł się w obu wersjach. 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie rzucili okiem na kuchnię dziennikarza. Zarówno ściany, jak i meble utrzymane są w jasnych kolorach, a cała kuchnia w dość minimalistycznym stylu. Biel elegancko się prezentuje. Również kuchenny stół, przy którym pracuje Prokop, ma biały kolor. Uwagę zwraca owocowe drzewko w stylowej doniczce

Marcinowi życzymy smacznego i owocnej pracy!