Kasia Tusk wybrała się na randkę z mężem. Udostępniła romantyczne zdjęcia. "Najlepszy stolik w mieście"

Kasia Tusk regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Tym razem córka polityka podzieliła się z obserwatorami romantycznie spędzonym czasem.

Kasia Tusk to jedna z tych osób, które jako pierwsze zdecydowały się na założenie bloga o tematyce modowo-lifestylowej. Mimo trudnych początków, blogerka udowodniła, że robi to z ogromną pasją i już od lat uznawana jest za ikonę mody. Ma wielu bacznych obserwatorów w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje posty. Na jej profilu możemy znaleźć wiele modowych inspiracji, ale nie tylko. U Kasi Tusk pojawiają się także zdjęcia z najbliższymi.

Zobacz wideo

Mimo natłoku zajęć, Kasia Tusk stara się spędzać każdą wolną chwilę w towarzystwie męża i córeczki, czego najlepszym dowodem są publikowane przez Kasię zdjęcia i relacje na Instagramie. 

Kasia Tusk spędza wyjątkowy czas z mężem

Niedawno na profilu córki wpływowego polityka mogliśmy oglądać fotografie prosto znad morza. To właśnie tam Kasia Tusk spędzała romantyczne chwile z ukochanym. Oprócz piasku, wody i wieczornego nieba, na zdjęciu możemy dostrzec butelkę białego wina i dwa kieliszki. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście torebka blogerki, która przypadła do gustu obserwatorkom, a także eleganckie buty. 

Na drugiej fotce widzimy już Kasię ubraną w długą, czarną suknię z dużym dekoltem, która idealnie podkreśla talię. Tuż obok mąż słynnej blogerki ubrany w klasyczną białą koszulę, czarne spodnie i marynarkę.

Proszę nam zarezerwować najlepszy stolik w mieście. Zapraszam na blog po więcej - napisała pod zdjęciem Kasia.

Wśród komentarzy nie brakowało miłych słów. Fani Kasi docenili nie tylko kreacje pary, ale pochwalili także wybór miejsca na randkę.

Dokładnie tak sobie wyobrażam najlepszy stolik w mieście.
Lepszego stolika nie mogliście sobie wymarzyć. Nie dość, że widok bajeczny, to i nikt nie przeszkadza.
 Piękny widok. I piękna torba! - czytamy w komentarzach.

Nam również przypadł do gustu ten pomysł. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze!

Więcej o: