Kasia Tusk rozkręciła nowy biznes. Poszła w ślady koleżanek z branży

Kasia Tusk korzysta z popularności i rozkręca kolejny biznes. Blogerka ma swoją linię ubrań, a w Gdańsku otworzyła stacjonarny butik.

Kasia Tusk popularność zyskała ponad dekadę temu, kiedy jej tata stał się jednym z najpoważniejszych polityków na polskiej scenie politycznej. Charyzmatyczny Donald Tusk tak prężnie działał w swojej branży, że media zainteresowały się jego rodziną. Córka wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami", w którym poradziła sobie całkiem nieźle (razem ze Stefano Terrazzino zajęła trzecie miejsce). Później przyszedł jednak czas na nowe wyzwania. Kasia założyła bloga i została influencerką. Teraz jako szczęśliwa mama rozwija kolejny biznes.

POLECAMYJulia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami". Faworytka show wyglądała jak rasowa tancerka!

Zobacz wideo Kasia Tusk zrobiła domek z piernika

Kasia Tusk została projektantką i otworzyła butik

Jakiś czas temu blogerka informowała, że stworzyła własną linię ubrań. Chcąc bardziej rozwinąć nowy biznes, postanowiła spełnić oczekiwania klientek i otworzyła ze współpracownicą stacjonarny butik w Gdańsku. Kasia wyznała, że już wcześniej planowała to zrobić, jednak miała problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.

Od minionej środy, po raz pierwszy, można obejrzeć i kupić rzeczy od MLE Collection stacjonarnie w Gdańsku. Bardzo długo zwlekałyśmy z podjęciem takiej decyzji, bo po prostu nie znalazłyśmy wcześniej miejsca, które wpisywałoby się w wizję naszej marki" - wyznała na blogu.

Kasia TuskKasia Tusk screen Instagram / @makelifeeasier_pl

Już niedługo Kasia prawdopodobnie pochwali się, czy otwarcie butiku było dobrym pomysłem. Naszym zdaniem tak, choć jak powszechnie wiadomo, blogerka świetnie radzi sobie w sieci. Jest jedną z najlepiej opłacalnych influencerek w kraju, a wszystkie produkty, jakie poleca, szybko się wyprzedają. Tak trzymać! 

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk wybrała się na przejażdżkę rowerową z córką. Internauci wytknęli jej błąd, jednak ta wiedziała, co odpowiedzieć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.