Julia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami". Faworytka show wyglądała jak rasowa tancerka!

Prace na planie "Tańca z Gwiazdami" już wróciły! Zobaczcie, jak prezentowała się Julia Wieniawa.

Wiosenna edycja "Tańca z Gwiazdami" została w marcu zawieszona z wiadomych powodów. Produkcja przygotowuje się jednak do jej kontynuacji, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 4 września. Pary powoli rozpoczynają przygotowania. Wiemy już, że na sali pojawiła się Julia Wieniawa, jedna z niekwestionowanych faworytek tanecznego show. Kulisy przygotowań zdradziła na Instagramie.

Julia Wieniawa na planie "Tańca z Gwiazdami"

Informacja o powrocie programu z pewnością ucieszyła wiernych fanów. W końcu widzowie byli bardzo zasmuceni, kiedy podczas drugiego odcinka na żywo, Krzysztof Ibisz zakomunikował, że program zostaje wstrzymany. Choć nie wróci cały pełny skład (wiadomo, że na parkiecie nie pojawi się Marcin Bosak) i tak nie możemy doczekać się nowych odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Bosak zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami". Powód? Wysokie wynagrodzenie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa pokazała pierwsze przygotowania. Jej złota kreacja to strzał w dziesiątkę. Uwagę także zwraca fryzura. W romantycznych falach aktorka wygląda świetnie. Czyżby jej kreacja zdradzała, jaki rodzaj tańca zatańczą w jesiennym odcinku? Coś nam się wydaje, że może to być rumba.

 

Wideo z przygotowań możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Julia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami"

Oprócz Julii Wieniawy w nowej edycji pojawią się takie gwiazdy jak: Anna Karwan, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Nicole Bogdanowicz, Sylwester Wilk, Edyta Zając, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostowska-Galant i Sylwia Lipka.

Kto z Was nie może się doczekać już nowej edycji?

ZOBACZ TAKŻE: Co trzech Terrazzino, to nie jeden. Tancerz ma bardzo przystojnych braci. "Ciacha"