Pierwszy taniec gwiazdora z "Na Wspólnej". Walc wiedeński zachwycił gości weselnych, a panna młoda fruwała w powietrzu

Aktor popularny z "Na Wspólnej" stanął na ślubnym kobiercu. Gości weselnych zachwycił nie tylko oryginalny garnitur pana młodego, ale również pierwszy taniec. W romantycznym walcu wiedeńskim nie zabrakło spektakularnych podnoszeń.

Dawid Czupryński, aktor wcielający się w "Na Wspólnej" w podbijającego damskie serca Brunona, wziął ślub. Przysięgę małżeńską złożył swojej wieloletniej partnerce, Patrycji, którą poznał podczas jednych z wakacji nad Bałtykiem. Żona gwiazdora również zawodowo zajmuje się kinem, bowiem ukończyła montaż w łódzkiej filmówce. Na przyjęciu weselnym pary pojawili się znani z seriali bądź aktywności w mediach goście, którzy nie omieszkali relacjonować imprezy na Instagramie. Dzięki temu dowiadujemy się, że pierwszy taniec Dawida i Patrycji był bardzo romantyczny!

Pierwszy taniec gwiazdora z "Na Wspólnej"

Dawid Czupryński ma z pewnością wiele fanek, które poczuły się zawiedzione informacją, że ich idol jest już od kilku lat zajęty, a na dodatek w miniony piątek przysięgał ukochanej miłość aż po grób. Aktor różni się od serialowego Bruna, w którego ma okazję wcielać się w "Na Wspólnej". Bohater bowiem jest łamaczem damskich serc i nie może sobie ułożyć życia uczuciowego. Na szczęście takie rozterki nie dotykają prywatnie Czupryńskiego. 

Weselną imprezę gwiazdora uświetnił pierwszy taniec Młodej Pary. Nie zabrakło sztucznego dymu i nietuzinkowych figur. Świeżo upieczeni małżonkowie ruszali się w rytm walca wiedeńskiego, przyciągając uwagę gości gracją i efektownymi podnoszeniami. Ukochana Dawida dosłownie fruwała w powietrzu, utrzymując się jedynie na szyi partnera, podczas gdy Czupryński miał wyciągnięte w bok ręce. To zrobiło wrażenie!

Dawid Czupryński, 'Na Wspólnej'Dawid Czupryński, 'Na Wspólnej' Instagram/ @kowalski_przemek

Niebanalna choreografia skradła nasze serca. Młodej Parze życzymy dużo szczęścia i wytrwałości!

Zobacz wideo Tym gwiazdom udało się zachować ślub w tajemnicy!
Więcej o: