Oliwia Bieniuk pozuje w pięknych kolczykach. Fan: Skąd są? "Po mojej mamusi"

Oliwia Bieniuk zdradziła, że piękne kolczyki są po jej mamie. Teraz jeszcze bardziej ją przypomina.

Oliwia Bieniuk od lat budzi duże zainteresowanie ze względu na znanych rodziców. W mediach społecznościowych obserwuje ją już całkiem spora rzesza fanów. Dziewczyna aktywnie prowadzi Instagrama, by pozostać w stałym kontakcie z internautami. Ostatnio przeprowadziła Q&A, w którym odpowiadała na zadawane pytania. Jeden z fanów zapytał o kolczyki nastolatki, które okazały się prezentem po mamie.

Paulina Kubicka z 'You Can Dance'Gwiazda "You Can Dance" w ciąży. "Tak, będę mamą"

Oliwia Bieniuk nosi kolczyki po Ani Przybylskiej

Oliwia straciła mamę, gdy miała zaledwie 12 lat. Nastolatka bardzo przeżyła śmierć Anny. Dodatkowo według wielu osób Oliwia jest kopią Przybylskiej. Ma takie same oczy i uśmiech.

Kolczyki są po mojej mamusi - powiedziała Oliwia na InstaStories.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk - Instagram

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej we wrześniu rozpocznie kurs na prawo jazdy, nie lubi malować się szminkami i co ciekawe, urodziny obchodzi 18 października, a nie 22, jak podają w internecie.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Oliwia Bieniuk wspomina mamę

Oliwia Bieniuk nie pierwszy raz wspomina mamę. Dziewczyna w Dzień Matki zamieściła archiwalne zdjęcie, na którym były razem na nartach.

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku, od 6 lat, nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia [...] - czytamy w opisie.

Pamiątkowa fotografia w krótkim czasie doczekała się kilku tysięcy polubień. Nie dziwimy się. Anna była uwielbianą aktorką, a jej śmierć zaskoczyła fanów. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i z poczuciem humoru. Gwiazda zmarła w październiku 2014 roku, kilka miesięcy po ciężkiej operacji usunięcia guza trzustki. Przybylska osierociła troje dzieci: dziś osiemnastoletnią Oliwię, czternastoletniego Szymona i dziewięcioletniego Jana.

Więcej o: