Oliwia Bieniuk zaszalała z fryzurą. Wszystko przez nową pracę. Internauci komentują: Uśmiech i oczy mamy

Oliwia Bieniuk idzie jak burza. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka podpisała kontrakt z włoską marką. Zostanie pełnoetatową modelką? Już ma swoją kolekcję toreb!

Dzieci znanych gwiazd często zyskują popularność jeszcze większą niż ich rodzice. Tak może być w przypadku Oliwii Bieniuk, której media przyglądają się od lat. W październiku nastolatka osiągnie pełnoletni wiek i będzie mogła sama decydować o swoim życiu. Poniekąd dzieje się tak już teraz, ponieważ Oliwia podpisała nowy kontrakt. Będzie reklamować torebki i na potrzeby wizerunkowej sesji zdjęciowej zmieniła nawet fryzurę. Wygląda wystrzałowo! 

POLECAMYJarosław Bieniuk uwiecznił wspólne chwile z kilkumiesięcznym Kazikiem na zdjęciu. Widać, że jest zakochany w synu

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pokazuje swój trening

Oliwia Bieniuk w nowej fryzurze 

W poniedziałek Oliwia pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem. Mocno zaszalała z wizerunkiem, zwłaszcza na głowie. Uwagę przykuwa też mocny makijaż, zważywszy na fakt, że córka byłego piłkarza stawiała zawsze raczej na delikatnie umalowania. Fani zastanawiali się, co tym razem będzie reklamować aspirująca na gwiazdę nastolatka. Okazuje się, że Oliwia została twarzą O Bag Polska, włoskiej marki produkującej torby. Pod zdjęciem nie zabrakło także porównań siedemnastolatki do mamy. 

Oczy i uśmiech mamy.
Cała mama!
 

Po zdjęciach widać, że Oliwia jest mocno opalona. Nic dziwnego, w końcu sesja podczas której Oliwia przebierała się klika razy, była realizowana tuż po jej powrocie z Ibizy, gdzie spędzała tegoroczne wakacje w towarzystwie taty, braci i rodziny Natalii Siwiec. Po relacji Mariusza Raduszewskiego wnioskujemy, że bawiła się tam świetnie!

ZOBACZ TEŻJarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje. Razem z Oliwią odtworzyli zdjęcie z 2007 roku