Jarosław Bieniuk uwiecznił wspólne chwile z kilkumiesięcznym Kazikiem na zdjęciu. Widać, że jest zakochany w synu

Jarosław Bieniuk dodał na InstaStories zdjęcie, na którym towarzyszy mu najmłodszy syn Kazik.

Po śmierci Anny Przybylskiej w 2014 roku Jarosław Bieniuk próbuje ułożyć sobie życie uczuciowe. Rok po odejściu ukochanej zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską, architektką. Ich związek należy jednak do tych burzliwych - zakochani rozstają się i wracają do siebie. W zeszłym roku okazało się, że Martyna jest w ciąży. Początkowo Jarosław uznał, że jest to "problem", o czym mówiła w mediach. Jednak kiedy Kazik pojawił się na świecie, były piłkarz zrozumiał swój błąd i uczestniczy w wychowywaniu malucha.

Jarosław Bieniuk z synem

Kiedy chłopiec w marcu pojawił się na świecie, Gliwińska sama się nim opiekowała. Na Instagramie wrzucała materiały, na których pojawiała się z synem. Jednak miesiąc później Jarosław Bieniuk zabrał dzieci, czyli Oliwię, Szymona i Jasia, do brata. Ci szybko zakochali się w Kaziku. Wszystko wskazuje na to, że chłopiec podbił też serce taty. Ten dodał właśnie na InstaStories zdjęcie z synem.

Z najmłodszym - napisał i dodał emotkę przedstawiającą buzię z sercami zamiast oczu.

Jarosław Bieniuk z synemJarosław Bieniuk z synem Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Jednak według tego, co twierdzi Martyna Gliwińska, nie wróciła ona do Jarosława Bieniuka. Niedawno jedna z internautek zapytała się jej, dlaczego nie wyjechała na wakacje z ojcem swojego dziecka. Ta odpisała ze szczerością, że nie są rodziną, dlatego urlopy spędzają osobno. Najważniejsze jest to, że wspólnie uczestniczą w wychowywaniu dziecka i ma on kontakt zarówno z tatą, jak i rodzeństwem. Jak już wspomnieliśmy, ci szybko pokochali Kazika. Jakiś czas temu najstarszy syn byłego piłkarza, Szymon, opublikował uroczy kadr, na którym trzyma małego brata na rękach.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk dzięki temu jest w świetnej formie