Maja Hyży karmi piersią na Instagramie. Naturalne zdjęcie spotkało się z jednoznacznymi reakcjami

Na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się nowe zdjęcie z małą Tosią. Tym razem wokalistka pokazała, jak karmi piersią. Przy okazji podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Maja Hyży w kwietniu oficjalnie poinformowała, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory na jej instagramowym profilu regularnie pojawiały się zdjęcia z coraz to większym ciążowym brzuszkiem. Dla upamiętnienia wyjątkowego czasu piosenkarka wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, na których dumnie prezentowała swoje krągłości. 

Zobacz, co Maja Hyży mówi o nadprogramowych kilogramach w ciąży:

Zobacz wideo

Trzy tygodnie temu wokalistka przywitała na świecie swoją trzecią pociechę, a malutka córka już stała się gwiazdą Instagrama. Maja Hyży chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z kruszynką. Niedawno pokazała także, jak wygląda pokój małej Antosi. I choć na profilu gwiazdy nie brakuje treści związanych z dziewczynką, Maja nie pokazuje w mediach społecznościowych synów. Jak sama przyznała, tak ustalili z ich tatą, którym jest Grzegorz Hyży. Swojego obecnego partnera piosenkarka ukrywała przez długi czas, jednak teraz śmiało możemy powiedzieć, że wreszcie odnalazła miłość swojego życia. W jednej z rozmów Maja Hyży opowiedziała nam, jak się poznali. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Maja Hyży dumnie karmi piersią, "bo może" 

Jak wspomnieliśmy wyżej, Maja Hyży jest aktywna w mediach społecznościowych, a na jej instagramowym profilu nie brakuje fotografii z córeczką Tosią. Niedawno wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym karmi dziewczynkę piersią, a całość okrasiła poruszającym opisem.

Dzieci to najpiękniejszy dar, który sprawia, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Karmię piersią, bo chcę. Karmię piersią, bo mogę - trzymam za Was wszystkie dziewczyny kciuki - napisała pod zdjęciem Maja.

Post piosenkarki spodobał się obserwatorkom, które również są szczęśliwymi mamami. Kobiety jednogłośnie poparły zdanie celebrytki oraz podzieliły się swoimi przemyśleniami.

Cudowny to widok silnych, pięknych kobiet, które nie boja się pokazywać, karmiąc swoje pociechy. Karmienie piersią uważam za cud natury
Jedna z najlepszych rzeczy, jaką możemy dać naszym dzieciom
Najcudowniejsze chwile dla każdej mamy - przyznały internautki. 

My również w pełni się zgadzamy. 

Więcej o: