Mama June postanowiła zmienić nudną fryzurę. Zdecydowała się na styl Marilyn Monroe

Mama June budzi zazwyczaj kontrowersje, jednak teraz zachwyciła swoich obserwatorów. Pochwaliła się internautom nową fryzurą.

Mama June nie ma najlepszej reputacji w show-biznesie. Celebrytka zasłynęła tak naprawdę, dzięki swojej córce, Honey Boo Boo, która brała udział w pokazach piękności dla małych dziewczynek. Kilkulatka występowała na scenie w pełnym makijażu, zrobionych włosach oraz strojach, które niekiedy mogły budzić kontrowersje. June Shannon zachłysnęła się sławą, zrzuciła 130 kilogramów, ale w pewnym momencie amerykański sen zamienił się w najgorszy koszmar. Jakiś czas temu przyznała się swojej córce, że jest uzależniona od narkotyków i przez to musiała sprzedać dom. Wszystko jednak wskazuje na to, że z dnia na dzień z Mamą June jest lepiej.

Mama June pochwaliła się nową fryzurą

Celebrytka opublikowała dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy June bez makijażu, ze spiętymi włosami i w maseczce w cekiny. Poinformowała swoich fanów, że musiała wstać wcześnie, ponieważ czeka ją pewna zmiana. Przy okazji dodała hasztag sugerujący, że żyje w trzeźwości.

Wstałam o wiele za wcześnie, ale moje paznokcie i włosy wymagają uwagi #trzeźweżycie - czytamy.

Kolejna fotka przedstawiała już pełną metamorfozę. Celebrytka zdecydowała się na zmianę fryzury. Obcięła swoje długie włosy i teraz ma je delikatnie skręcone i do ramion. Widać, że inspirowała się stylem Marilyn Monroe.

Więc pod wpływem impulsu zdecydowałam się obciąć włosy i naprawdę bardzo mi się to podoba - pisze zachwycona.

Internauci zasypali Mamę June komplementami.

Wyglądasz uroczo!
OMG, kocham to!
Wyglądasz pięknie, dbaj o siebie, proszę - pisali.

Wam również podoba się ta metamorfoza?

Zobacz wideo Ciekawe, czy poznacie te gwiazdy z ich starymi fryzurami
Więcej o: