Kasia Kowalska nie widziała córki już kilka miesięcy. Ola nie może wrócić do Polski. "Lekarze zabronili jej podróżować"

Kasia Kowalska nie widziała się z córką od kilku miesięcy. Chociaż Ola pokonała chorobę i czuje się znacznie lepiej, lekarze zabronili jej wrócić do Polski.

Kasia Kowalska ma za sobą trudny czas. Pod koniec marca opublikowała emocjonalne nagranie, w którym przyznała, że jej córka jest chora. Piosenkarka prosiła wówczas swoich słuchaczy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i szczególną ochronę. Wszyscy zastanawiali się, co dolega Oli, która przebywała w ciężkim stanie w szpitalu w Londynie. Podejrzewano również, że została zakażona koronawirusem. Gwiazda przez długi czas nie komentowała medialnych doniesień, co tylko podsyciło ciekawość fanów. Dopiero niedawno potwierdziła, że choroba jej córki nie ma nic wspólnego z COVID-19. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, jednak obie panie nie miały jeszcze okazji się spotkać. 

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Kasia Kowalska tęskni za córką

Ostatnie miesiące były dla Kasi Kowalskiej emocjonalnym rollercoasterem. Jej córka, Aleksandra Julia Yoriadis, przez kilka tygodni przebywała w szpitalu. Wszyscy życzyli młodej dziewczynie szybkiego powrotu do zdrowia i wyrażali wsparcie. Internauci zarzucili jednak piosenkarce hipokryzję i manipulowanie mediami, co sama zainteresowana skomentowała w charakterystyczny dla siebie sposób. Dopiero niedawno w rozmowie z magazynem ''Pani'' wyznała, że jej córka walczyła z adenowirusem.

Kasia KowalskaKasia Kowalska instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Wszystko wskazuje na to, że stan zdrowia Oli wraca do normy, a młoda kobieta z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Na początku maja wyszła ze szpitala i co jakiś czas publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Jednak Kasia i Ola jeszcze się nie spotkały. Plany pokrzyżowała im sytuacja na świecie, a także fakt, że wciąż wiele lotów zostaje odwołanych. Chciała przylecieć do Polski, jednak lekarze byli temu przeciwni. Menadżer artystki zdradził szczegóły w rozmowie z ''Party''.

Ola chciała przyjechać do Polski, ale lekarze zabronili jej podróżować i zalecili spokój oraz rehabilitację po przebytej chorobie - wyznał Marcin Durczak.

Oficjalnie nie wiadomo, kiedy mama i córka się spotkają. Piosenkarka nie chce udzielać komentarza w tej sprawie, ale znajomy rodziny w rozmowie z dwutygodnikiem zdradził, że planują wspólne wakacje w sierpniu. Obie mają nadzieję, że do tego czasu sytuacja na świecie się ustabilizuje.

Być może w sierpniu jej stan polepszy się na tyle, że będzie mogła z Kasią pojechać na urlop. Chciałaby uciec gdzieś za granicę – zdradził informator.

Mamy nadzieję, że spotkają się jak najszybciej!