Kinga Duda jakiej nie znacie. Nagranie, na którym prezydentówna tańczy i śpiewa, podbija sieć. Prawie jak Marylin Monroe

Kinga Duda znów jest na ustach wszystkich. Tym razem za sprawą archiwalnego nagrania, które od kilku dni podbija sieć.

Kinga Duda wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów. Szerokim echem odbiło się jej ostatnie przemówienie podczas wieczoru wyborczego, gdy apelowała o szacunek i tolerancję.  Jak się okazuje, nie wiedzieliśmy o niej wielu rzeczy. W sieci kilka lat temu pojawiło się archiwalne nagranie ze szkolnego występu młodej prawniczki, które teraz dostało drugie życie. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy!

Zobacz wideo Andrzej Duda wypowiedział się na temat związku swojej córki

Kinga Duda zaprezentowała umiejętności taneczne

Kinga była bacznie obserwowana przez prasę przez pięć lat prezydentury jej ojca. W sieci co chwilę pojawiały się zdjęcia córki głowy państwa. Niektórzy bacznie śledzili jej dokonania naukowe, a także rozwijającą się karierę w kancelarii prawniczej. Wygląda na to, że kobieta świetnie radzi sobie nie tylko z kodeksami prawnymi, bo z powodzeniem mogłaby rozwijać karierę na estradzie. 

Pierwsze kroki na scenie stawiała jeszcze w czasach szkolnych. Podczas występu w tak zwanej Szopce Nowogrodzkiej w 2013 roku śpiewała i tańczyła, a efekty możecie zobaczyć poniżej. Portal Onet podaje, że tego typu występy to jedna z najsłynniejszych tradycji I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego, do którego uczęszczała Kinga Duda. Przedstawienie pokazywało szkolną rzeczywistość w krzywym zwierciadle. 

 

Kinga wcieliła się rolę nauczycielki, która próbuje utrzymać szkolną dyscyplinę. Miała na sobie perukę z krótkimi blond włosami, krótką, czarną sukienkę, która eksponowała jej zgrabne nogi, a także różowe boa. Prezydentówna zaprezentowała próbkę tanecznych i wokalnych umiejętności. Trzeba przyznać, że poszło jej naprawdę nieźle! 

Kinga DudaKinga Duda screen z YouTube - Kukiz Fun

Jak oceniacie umiejętności wokalne i taneczne Kingi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.