Piers Morgan znowu atakuje Meghan Markle. Nie zostawił na niej suchej nitki. Odniósł się do jej ostatniego nagrania

Piers Morgan odniósł się do ostatniego wideo opublikowanego przez Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry 1 lipca poprowadzili wideo rozmowę, w której odnieśli się do nierówności i braku tolerancji. Całe nagranie odbiło się szerokim echem, a Piers Morgan, dziennikarz i były przyjaciel Meghan Markle, postanowił je skomentować. Jak zawsze z jego ust padły ostre słowa.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle skrytykowana przez Piersa Morgana

Na portalu Daily Mail pojawił się felieton Piersa Morgana, w którym odniósł się do ostatnich wypowiedzi Meghan. W końcu miał o czym pisać, ponieważ przez kilka miesięcy była książęca para nie dostarczała mu tematów. 

W pierwszym fragmencie odniósł się do wideo, w którym Harry i Meghan poruszają temat tolerancji. Choć podkreśla, że nie lubi teorii spiskowych, zauważył, że każde słowo wypowiadane przez Harry'ego jest potwierdzane przez mrugnięcie oczu jego żony.

Kiedy mówił o tym, dlaczego wszyscy musimy naprawić krzywdy z przeszłości, jego żona Meghan wpatrywała się w niego uważnie, jakby wirtualnie przenosiła wcześniej zaprogramowane procesy myślowe do jego mózgu. Nie jestem teoretykiem spisków, ale na pewnym etapie wyglądało to, jakby jego usta poruszały się w synchronizacji z jej mrugającymi oczami - czytamy w felietonie Piersa Morgana.

Następnie stwierdził, że Meghan pięknie i umiejętnie mówiła o tolerancji i akceptacji innych ludzi, jednak wszystkie jej "mądre" zdania zostały zaczerpnięte z wystąpienia byłego prezydenta Johnny'ego F. Kennedy'ego.

Zauważył także, że mówienie o równości i stawianiu wszystkich rzeczy na równi przez byłą księżną, która mieszka w willi za ponad 10 mln dolarów, jest trochę nie na miejscu.

Warto także dodać, że dziennikarz zawsze wypowiada się negatywnie o Meghan Markle. Niestety nie wiemy, ile jest prawdy w jego wypowiedziach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.