Barbara Kurdej-Szatan planuje wydać książkę. Już teraz wyznaje: Boję się. Będzie trochę prywatnych sekretów

Na rynku pojawi się książka Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka zdradziła nieco szczegółów dotyczących projektu.

Barbara Kurdej-Szatan zaczęła przygodę w show-biznesie od roli w reklamie jednej z sieci komórkowej. Jak się później okazało, był to początek ogólnopolskiej kariery, a aktorka szybko ugruntowała swoją pozycję na medialnym rynku. Teraz jest jednym z najbardziej grzejących nazwisk i wykorzystuje swoje 5 minut jak tylko może. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się pójść w ślady kolegów i koleżanek z branży i wydać książkę. 

ZOBACZ TEŻ: "M jak miłość" wraca jesienią, a Joasia z niepokojem patrzy na test ciążowy. Kto jest ojcem? Komentuje Sławek Uniatowski

Barbara Kurdej-Sztatan planuje wydać książkę

Mimo że Barbara Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży, to nie ma zamiaru zwalniać tempa i już rozmyśla nad nowym projektem, dzięki któremu będzie mogła sporo zarobić. Tym razem chodzi o książkę na temat aktorki, którą stworzy wraz z przyjaciółką Magdą. Gwiazda obiecuje, że będziemy mogli przeczytać o jej prywatnych sekretach.

Robimy taki secret project. Książka. To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy. Magda o mnie dużo wie, ja się boję tej książki. Będzie trochę prywatnych sekretów. Nie znacie mnie od dziecka - mówi podekscytowana aktorka w rozmowie z JastrząbPost. 
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o relacjach z byłymi partnerami

Sama zainteresowana nie zdradziła żadnych szczegółów. Nie wiemy więc nawet, na kiedy planowana jest premiera książki. Obstawiamy jednak, że to "dzieło" literackie ujrzy światło dzienne dopiero po porodzie aktorki. Kupicie książkę Barbary Kurdej-Szatan?

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan w obiektywie córki prezentuje ciążowe krągłości na łące. "Ale zdolna"