Barbara Kurdej-Szatan w obiektywie córki prezentuje ciążowe krągłości na łące. "Ale zdolna"

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym pokazuje ciążowy brzuch. Tym razem za obiektywem aparatu stanęła córka aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan od kilku lat starali się o drugie dziecko. Szczęśliwej mamie ośmioletniej Hani udało się zajść w kolejną ciążę, o czym sama zainteresowana pochwaliła się kilka tygodni temu. Od tamtej pory ciążowy brzuch aktorki jest jednym z bardziej grzejących tematów rodzimego show-biznesu, a sama zainteresowana podsyca zainteresowanie internautów, publikując nowe zdjęcia. Tym razem pochwaliła się fotką, jaką zrobiła jej córka. Fani są zachwyceni, podobnie jak koleżanki z branży. 

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan kompletuje wyprawkę dla dziecka. "Niecałe trzy miesiące zostały, zdążę?"

Barbara Kurdej-Szatan w obiektywie córki 

Barbara Kurdej-Szatan już pod koniec wakacji przywita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie zdradziła jeszcze czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, więc na tę informację będziemy prawdopodobnie musieli poczekać aż do rozwiązania.

Basia jest wciąż bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie relacjonuje swoje przygotowania do wyczekiwanego rozwiązania. Tym razem pochwaliła się zdjęciem na łonie natury. Największą uwagę internautów zwrócił oczywiście brzuch aktorki, jednak warto również zwrócić uwagę na to, że zdjęcie zrobiła jej córka Hania.

Sielskie życie. Dobrze mi. Foto - córcia - napisała pod zdjęciem aktorka. 

Pod zdjęciem znalazła się cała masa komplementów pod adresem aktorki, jak również fotografującej ją córki. 

Piękna fotka. Zdolna córeczka
Basiu, ciąża ci służy. Wyglądasz kwitnąco. 
Z córeczki może być niezły fotograf - czytamy w komentarzach. 

Was również tak urzekł talent fotograficzny Hani?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan" prawie popłakała się na wieść, o zawieszeniu "TzG
Więcej o: