Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na wybory. Wiadomo, na kogo zagłosuje. Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła bardzo wymownego komentarza, dzięki któremu nie trudno się domyślić, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich.

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Już w niedzielę, 28 czerwca, odbędzie się pierwsza tura, o czym nieustannie przypominają również gwiazdy rodzimego show-biznesu, zachęcając tym samym swoich fanów do korzystania z prawa wyborczego. Mimo wszystko zdecydowana większość celebrytów nie mówi wprost, na kogo zagłosuje, jednak z ich wypowiedzi nie trudno wywnioskować, komu kibicują najbardziej, a komu wręcz wcale. Tak jak w przypadku Barbary Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TEŻ: Plejada gwiazd wystąpiła we wspólnym spocie. Dawid Podsiadło, Julia Wieniawa i Maffashion zachęcają do udziału w wyborach

Na kogo zagłosuje Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan oczywiście wybiera się na wybory. Na kogo zagłosuje aktorka? W rozmowie z Jastrząbpost nie powiedziała wprost, jednak dała do zrozumienia, kogo popiera. Nawiązała również do swojej przeszłości. 

W moim przypadku to nie jest za trudne do odgadnięcia. Bo m.in. za to zostałam zwolniona z poprzednich moich prac - mówi aktorka.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z „M jak Miłość”

Jeszcze kilka miesięcy temu głośno było o zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Aktorka nagle została odsunięta od kilku projektów, przy których pracowała w Telewizji Publicznej. Mówiło się, że stało się tak, ponieważ celebrytka głośno popierała Paradę Równości i Rafała Trzaskowskiego oraz uczestniczyła w antyrządowych protestach. Biorąc to wszystko pod uwagę nie trudno się domyślić, że Barbara Kurdej-Szatan odda głos na Rafała Trzaskowskiego.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Ujawniono płeć drugiego dziecka aktorki!