Martyna Wojciechowska nie może wyjść z podziwu nad córką. "Jak ona to robi?!". Marysia to prawdziwa gimnastyczka!

Na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej pojawiły się zdjęcia utalentowanej córeczki Marysi, która niedawno skończyła dwanaście lat. Nastolatka jest bardzo wysportowana!

Martyna Wojciechowska znana jest przede wszystkim z programu "Kobieta na Krańcu Świata", który zdobył dużą popularność i szerokie uznanie. Aktualnie Martyna jest narzeczoną Przemka Kossakowskiego. Oboje mają podobne pasje i cele, co sprawia, że doskonale się rozumieją. Podróżniczka jest także szczęśliwą i dumną matką.

Zobacz wideo

Córka Martyny Wojciechowskiej to utalentowana gimnastyczka

Wojciechowska chętnie chwali się swoją córką w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno pisaliśmy o poście opublikowanym na instagramowym profilu dziennikarki z okazji urodzin Marysi. Wtedy to podróżniczka podzieliła się archiwalną fotografią z wczesnego dzieciństwa córki, którą udekorowała wzruszającym wpisem na temat macierzyństwa. Tym razem spełniona mama nie kryje podziwu względem dwunastolatki. Ma kolejny powód do dumy. Okazuje się, że Marysia jest bardzo utalentowaną gimnastyczką.

Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana! Bez kawy. Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi? - napisała pod postem Martyna.

Nie zabrakło słów uznania ze strony obserwatorów.

Brawa dla Marysi! Zdolniacha.
Niesamowita! Podziwiam z zachwytem.
Cudowna, piękna i zdolna dziewczynka.

Przy okazji prezentowania umiejętności córki, Wojciechowska pokazała także część swojego domu. Na zdjęciach widzimy kawałek salonu, w którym na tle białych ścian wyróżnia się pokaźna kolekcja książek. W utrzymanej w ciemnych kolorach kuchni najbardziej rzuca się w oczy lodówka, na której pełno jest magnesów z licznych podróży. Widać, że jest to mieszkanie prawdziwej pasjonatki.