Beata Tadla znów zakochana? Pochwaliła się dwuznacznym zdjęciem z tajemniczym mężczyzną

Na jednym z InstaStories, jakie zamieściła Beata Tadla, widzimy tajemniczego mężczyznę. Czyżby to nowy partner dziennikarki?

Beata Tadla nie ma szczęścia do mężczyzn. Wiosną 2018 roku głośno było o zakończeniu jej 5-letniego związku z Jarosławem Kretem. Sprawa była medialna i nieprzyjemna, ponieważ dziennikarka o decyzji ówczesnego partnera dowiedziała się z od dziennikarzy, a nie od samego zainteresowanego. Jakby tego było mało, oboje brali w tym czasie udział w tej samej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Niestety następny związek prezenterki również nie przetrwał próby czasu. Teraz po Internecie krąży zdjęcie, które sugeruje nam, że serce Beaty Tadli może być ponownie zajęte.

ZOBACZ TEŻ: Beata Tadla skończyła 45 lat. Dziennikarka pokazała, jak świętowała. Fani: Zasługuje pani na wszystko, co najlepsze

Beata Tadla ma nowego partnera?

Niedługo po rozstaniu z Jarosławem Kretem dziennikarka związała się z biznesmenem Rafałem. W przeciwieństwie do poprzedniej relacji tę Beata Tadla pielęgnowała w tajemnicy, jednak mimo wszystko ten związek również nie przetrwał próby czasu. Niestety, jak donosi "Twoje Imperium" mężczyzna podziękował dziennikarce za wspólne chwile na Instagramie.

Napisał na Instagramie, że dziękuje jej za wszystkie wspólne chwile i życzy wszystkiego najlepszego. Niby to eleganckie, ale dlaczego wbrew jej woli i wiedzy? - komentował informator magazynu.

Jeśli to prawda, to z pewnością nie można nazwać tego eleganckim pożegnaniem. Od rozstania z biznesmenem minęło już kilka tygodni, a najnowsze zdjęcie, jakie Beata Tadla zamieściła na Instagramie, sugeruje, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Na fotce widzimy nogi dziennikarki, które są położone tuż obok mężczyzny.

Beata TadlaBeata Tadla instagram.com@beatatadla

Czyżby był to jej nowy parter? Tego jeszcze nie wiemy, jednak musimy przyznać, że zainteresowanie tym tematem rośnie z dnia na dzień.

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"