Anna Wendzikowska pręży się o zachodzie słońca nad Zegrzem, a fanka zauważa, że gwiazda ścięła włosy. Miała rację!

Anna Wendzikowska nie przestaje zachwycać internautów pięknymi zdjęciami na Instagramie. Na najnowszym pozuje na tle zachodu słońca i prezentuje odświeżoną fryzurę.

Anna Wendzikowska jako jedna z naczelnych polskich influencerek może pochwalić się naprawdę sporą rzeszą fanów. Na Instagramie śledzi ją ponad 440 tys. użytkowników aplikacji, o których dziennikarka bardzo dba. Często wrzuca sponsorowane posty, obdarowując internautów różnymi kodami rabatowymi. W niedzielę po głosowaniu wybrała się nad Zegrze. Pozowała na tle zachodzącego słońca, a fanka zwróciła uwagę na jej fryzurę. Anna skróciła włosy? Zareagowała na komentarz.

Zobacz wideo Ania Wendzikowska zmieniła fryzurę. Zachowała reżim sanitarny u fryzjera

POLECAMY: Anna Wendzikowska nie była zadowolona z pracy w "M jak miłość". "Zdjęcia się przedłużały, nie chcieli mnie wypuścić"

Anna Wendzikowska pozuje na tle zachodu słońca

W niedzielę wieczorem na Instagramie Anny pojawiło się piękne zdjęcie. Wendzikowska wieczór spędziła za Warszawą nad zegrzyńskim jeziorem. Do zdjęcia pozowała na leżaku i na tle zachwycającego zachodu słońca. 

Dobranoc i powodzenia! - napisała tajemniczo.
 

Fani ochoczo komentowali post dziennikarki "Dzień Dobry TVN". Jedna z internautek zauważyła, że Anna delikatnie zmieniła fryzurę.

Ścięłaś włoski!
Trochę tak - odpowiedziała gwiazda.

Wy tez widzicie różnicę?

Anna wygląda na bardzo szczęśliwą. Zwracamy na to uwagę, ponieważ jakiś czas temu na jaw wyszło, że po raz kolejny rozstała się z Janem Bazylem. Mężczyzna jest ojcem dwuletniej córki Wendzikowskiej, Antoniny. Dziennikarka ma też starszą córkę, pięcioletnią Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska w bikini. Internauta: Naprawdę codziennie musisz pokazywać pośladki? Dziennikarka wdała się w dyskusję