Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowymi zdjęciami córki. Fani są zgodni - Inez to cały tata. "Jakie loczki śliczne"

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie nowe fotografie córki Inez. Fani nie kryją zachwytu i widzą ogromne podobieństwo między dziewczynką a sportowcem.

Życie prywatne Jakuba Rzeźniczaka budzi niemałe emocje. Sportowiec może się pochwalić dość burzliwymi relacjami z kobietami. Ostatnio jego była partnerka, Magda Stępień-Kolesnikow, mówiła nam, że zdradził ją z inną kobietą. Do sieci szybko trafiły fotografie sportowca i jego nowej wybranki, ale on zaprzeczał, jakoby był niewierny. Na szczęście Jakub Rzeźniczak pomiędzy randkami wciąż znajduje czas dla córki Inez. Właśnie pochwalił się na Instagramie jej nowymi zdjęciami.

Zobacz: Nowa sympatia Jakuba Rzeźniczaka to długonoga Karolina. Wcześniej łączono go między innymi ze znaną piosenkarką

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Jakub Rzeźniczak pokazał córkę

Mimo że wiadomość o córce piłkarza wyszła na jaw, gdy był mężem Edyty Zając, to dopiero niespełna rok temu przyznał się do posiadania dziecka z nieślubnego łoża, ale do tej pory nie zdradził, kim jest matka pociechy. Jakiś czas temu po raz pierwszy pokazał zdjęcia Inez, a teraz zrobił to ponownie.

Zobacz: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę! Internauci: Cały tata

Najwyraźniej Jakub Rzeźniczak spędzał ostatnio wolne chwile w towarzystwie córki i miał okazję zrobić jej serię zdjęć, które właśnie trafiły na jego profil na Instagramie. Dziewczynka uroczo pozuje, zdobywając tym samym spore grono zachwyconych fanów. Wszyscy komentujący zdjęcia są pewni, że Inez odziedziczyła urodę po tacie.

Jaka podobna do ciebie
Wykapana tatusiowa córeczka
Ale loczki śliczne
Kopia taty - komentują internauci

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak Instagram//jakubrzezniczak25

Faktycznie, nie da się ukryć, że Inez jest bardzo podobna do taty. Ciekawe, czy piłkarz będzie teraz jeszcze częściej chwalić się córką?

Więcej o: