Adam Zdrójkowski wyśmiał stylizację przypadkowej kobiety. Rozbawiło go, że w czasie ulewy założyła worek na głowę

Adam Zdrójkowski wyśmiał na InstaStories przypadkowką kobietę, która przechodziła przez pasy.

Adam Zdrójkowski do tej pory wydawał się jednym z najsympatyczniejszych aktorów młodego pokolenia. Nie tylko jawił się jako oddany i zakochany partner (od trzech lat związany jest z Wiktorią Gąsiewską) lecz także jako ambitny młody człowiek (otworzył bar, jednak z powodu kryzysu musiał go zamknąć). Teraz jednak pokazał się ze swojej gorszej strony.

Zobacz wideo To już koniec "Rodzinki.pl"

Adam Zdrójkowski wyśmiewa przypadkową kobietę

Aktor dodał na InstaStories zdjęcie, na którym uwiecznił przechodniów przechodzących przez pasy. Jedna z kobiet miała na sobie jasnozieloną spódnicę, bluzkę koszulową oraz sandały. Z racji tego, że padał deszcz, a nie miała parasolki, znalazła oryginalny sposób, jak ochronić się przed zmoknięciem. Założyła na głowę reklamówkę. To właśnie mocno rozbawiło Adama Zdrójkowskiego:

@faszynfromraszyn. Każdy sposób jest git! - napisał.

Adam Zdrójkowski wyśmiewa przypadkową kobietę na InstaStoriesAdam Zdrójkowski wyśmiewa przypadkową kobietę na InstaStories Screen z Instagram.com/ adam_zdrojkowski

To, że jego komentarz ma pejoratywne znaczenie podkreśla użycie nazwy profilu, na którym internuaci wyśmiewają się z niecodziennych i nietrafionych stylizacji, dodatków i makijaży. Naszym zdaniem osoba, która ma ponad milion obserwatorów na Instagramie, nie powinna dawać takiego przykładu i szydzić z innych. Zwłaszcza teraz, kiedy artyści walczą przeciwko mowie nienawiści i z hejtem w sieci. Takie zachowania nie powinny być dopuszczalne, gdyż dają przyzwolenie na ich powielanie w prawdziwym życiu. Mamy jednak nadzieję, że Adam Zdrójkowski przemyśli tę wpadkę i wyciągnie odpowiednie wnioski.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz w ogniu krytyki. Żartowała z koleżanką: Duża noga, duża dziura. Klientki jej sklepu są wściekłe