Wiktoria G±siewska zapozowała na Instagramie bez makijażu. Fani zauważyli, że wygl±da jak Julia Roberts. "Sztos dziewczyna"

Wiktoria G±siewska podzieliła się z instagramowymi obserwatorami kolejnym bardzo korzystnym zdjęciem. Fani zauważyli, że dziewczyna podobna jest do sławnej hollywoodzkiej aktorki.

Wiktoria G±siewska dała się poznać widzom TVP2, występuj±c w serialu "Rodzinka.pl" u boku Macieja Musiała i swojego chłopaka, Adama Zdrójkowskiego. Ostatnio szersza publiczno¶ć miała okazję podziwiać młod± aktorkę w polskim slasherze "W lesie dzi¶ nie za¶nie nikt", gdzie dwudziestojednolatka partnerowała Julii Wieniawie. Od czasu pojawienia się filmu na Netfliksie dziewczyna zyskała jeszcze więcej instagramowych obserwatorów, którzy z zaciekawieniem ¶ledz± jej codzienne życie i niecierpliwie wyczekuj± kolejnych zdjęć.

Zobacz wideo

Wiktoria G±siewska bez makijażu

Wiktoria G±siewska nie zawodzi fanów i pozostaje bardzo aktywna w mediach społeczno¶ciowych. Na Instagramie publikuje fotografie dokumentuj±ce jej pracę, życie codzienne oraz eksperymenty z wizerunkiem. Aktorka wielokrotnie prezentowała fanom nowe fryzury, a fanki chętnie inspiruj± się jej wyrazistymi makijażami. Czasami jednak dziewczyna Adama Zdrójkowskiego stawia na naturalne wydanie. Ostatnio gwiazda "Rodzinki.pl" pokazała fanom, jak wygl±da bez mocnego make-upu.

Polecamy: Młodszy brat Wiktorii G±siewskiej skończył 8 lat. Solenizant i aktorka s± jak dwie krople wody. "Słodziaki".

Obserwatorzy docenili zarówno stylizację, jak i zjawiskow± urodę młodej aktorki. Jeden z fanów porównał nawet Wiktorię G±siewsk± do Julii Roberts.

Bardzo ładnie Pani w tym kolorze.
Sztos dziewczyna.
Julia Roberts - czytamy w komentarzach.

Też widzicie podobieństwo do hollywoodzkiej gwiazdy?

Zobacz także: Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski maj± ciche dni. Jak sobie z tym radz±? [TYLKO U NAS]

Więcej o: