Wiktoria G±siewska wyjechała na Fashion Week. Zaintrygował nas jeden element jej stylizacji. Megadrogie buty!

BA
06.02.2020 17:55
g±siewska botki

g±siewska botki (g±siewska botki)

Wiktoria G±siewska spełnia swoje kolejne marzenie. Wybrała się na Fashion Week 2020 do Nowego Jorku. Zdecydowała się zabrać ze sob± bardzo drogie buty znanej marki!

Każda fanka mody marzy o tym wydarzeniu i chce wzi±ć w nim udział. Mowa oczywi¶cie o Fashion Week, gdzie co roku odbywa się prezentacja najnowszych trendów. Jest to nie lada gratka dla modowych maniaków. Wiele gwiazd również wybiera się na to wydarzenie. W tym roku weĽmie w nim udział Wiktoria G±siewska. Wraz z mark± Tresemme będzie ¶wiadkiem przygotowywania fryzur dla modelek. Z pewno¶ci± będzie relacjonować wszystko na InstaStories, aby fani mogli zobaczyć, jak za kulisami wygl±da praca stylistów. To na pewno bardzo ważne dla niej wydarzenie.

Młoda gwiazda zdecydowała się założyć na drogę czarn± bluzę z logo marki Tresemme, któr± zestawiła z czarnymi spodniami. Nasz± uwagę zwracaj± jednak buty. Wiktoria zdecydowała się na czarne, wi±zane trapery, które jak się okazuje, s± znanej, luksusowej marki Calvin Klein. Na promocji można je znaleĽć za około 600 zł, ale ich regularna cena to zazwyczaj 989 zł. Niemniej jednak sznurowane botki to doskonały wybór na podróż. Wygodne i modne! 

Sznurowane botki damskie - wygodny trend na zimę 

Jeżeli cenisz sobie wygodne obuwie, to na zimę powinna¶ się zdecydować na sznurowane botki, które możemy nazwać też traperami. S± bardzo modne i można je nosić do najróżniejszych stylizacji. Nie musisz ich ł±czyć jedynie ze spodniami. Będ± też dobrze wygl±dać z zimow± sukienk± albo ze zwiewn± spódnic±. Zazwyczaj sznurowane botki maj± nieco wyższ± cholewkę oraz tzw. traktorkow± podeszwę, która zapewni± stabilno¶ć nawet w czasie mrozów. Dostępne s± także trapery na obcasie - słupku. 

Sznurowane botki produkuje się najczę¶ciej ze skóry, ale niektóre marki oferuj± także modele z zamszu w różnych kolorach. Je¶li lubisz klasykę, postaw na czerń. Jeżeli jednak wolisz buty w innym kolorze, to warto wybrać br±z, szaro¶ć, bordo albo kolor granatowy. Sznurowane botki bardzo często bywaj± ocieplane w ¶rodku kożuszkowym materiałem lub futerkiem. To również superopcja! 

Więcej o: