Wiktoria G±siewska przeszła metamorfozę i prezentuje nowy kolor włosów. "Aż niepodobna jeste¶". Wygl±da na starsz±?

Wiktoria G±siewska oddała się w ręce profesjonalistów, którzy zadbali o jej nowy wizerunek. Pięknymi efektami współpracy ze stylistami pochwaliła się na Instagramie, jednak niektórzy internauci zauważyli, że metamorfoza dodała jej lat.

Wiktoria Gąsiewska niewątpliwie należy do jednych z najpiękniejszych celebrytek młodego pokolenia. Jej wdziękiem został oczarowany nie tylko Adam Zdrójkowski, ale również gros fanów aktorki. W mediach pojawiła się już jako mała dziewczynka, a na oczach widzów przeobrażała się ze słodkiego dziecka w dorosłą kobietę. 21-latka przeważnie stawia na klasykę i nie eksperymentuje z wykreowanym przez lata wizerunkiem. Tym razem zdecydowała się na odważniejszy krok i poddała się metamorfozie. 

Zobacz wideo Gąsiewska świętowała w tym roku 21. urodziny!

Wiktoria Gąsiewska przeszła wizerunkową zmianę

Młoda aktorka postanowiła oddać się w ręce sprawnego i profesjonalnego duetu składającego się z fryzjera oraz makijażystki. Jaki efekt wyczarowali styliści? Zmianami w wyglądzie Wiktoria z chęcią pochwaliła się w mediach społecznościowych, publikując fotografie. Na pierwszy rzut oka zauważalny jest nowy kolor włosów i dość mocny makijaż.

Metamorfoza. Jak Wam się podoba nowy look i mój nowy blond? - pyta Gąsiewska. 
 

Widać, że włosy celebrytki zyskały blask dzięki dobraniu odpowiedniego odcienia. Dodatkowo triki makijażowe wpłynęły na zmianę rysów twarzy 21-latki. Większość fanów zgodnie stwierdziła, że również w tym wydaniu Gąsiewska prezentuje się świetnie, jednak niektórzy zauważyli, że starania stylistów poszły na marne, ponieważ metamorfoza dodała jej lat. 

Ślicznie, ale moim zdaniem w naturalnym wydaniu jesteś piękniejsza! Tutaj wyglądasz bardzo dojrzale - czytamy na instagramowym profilu aktorki. 
Aż niepodobna jesteś. Dodali Ci lat! - napisał jeden z internautów. 

Zgadzacie się z opiniami użytkowników mediów społecznościowych, że Wiktoria wygląda na starszą niż w rzeczywistości jest?