Wiktoria G±siewska przeszła metamorfozę i prezentuje nowy kolor włosów. "Aż niepodobna jeste¶". Wygl±da na starsz±?

Wiktoria G±siewska oddała się w ręce profesjonalistów, którzy zadbali o jej nowy wizerunek. Pięknymi efektami współpracy ze stylistami pochwaliła się na Instagramie, jednak niektórzy internauci zauważyli, że metamorfoza dodała jej lat.

Wiktoria G±siewska niew±tpliwie należy do jednych z najpiękniejszych celebrytek młodego pokolenia. Jej wdziękiem został oczarowany nie tylko Adam Zdrójkowski, ale również gros fanów aktorki. W mediach pojawiła się już jako mała dziewczynka, a na oczach widzów przeobrażała się ze słodkiego dziecka w dorosł± kobietę. 21-latka przeważnie stawia na klasykę i nie eksperymentuje z wykreowanym przez lata wizerunkiem. Tym razem zdecydowała się na odważniejszy krok i poddała się metamorfozie. 

Zobacz wideo G±siewska ¶więtowała w tym roku 21. urodziny!

Wiktoria G±siewska przeszła wizerunkow± zmianę

Młoda aktorka postanowiła oddać się w ręce sprawnego i profesjonalnego duetu składaj±cego się z fryzjera oraz makijażystki. Jaki efekt wyczarowali styli¶ci? Zmianami w wygl±dzie Wiktoria z chęci± pochwaliła się w mediach społeczno¶ciowych, publikuj±c fotografie. Na pierwszy rzut oka zauważalny jest nowy kolor włosów i do¶ć mocny makijaż.

Metamorfoza. Jak Wam się podoba nowy look i mój nowy blond? - pyta G±siewska. 

Widać, że włosy celebrytki zyskały blask dzięki dobraniu odpowiedniego odcienia. Dodatkowo triki makijażowe wpłynęły na zmianę rysów twarzy 21-latki. Większo¶ć fanów zgodnie stwierdziła, że również w tym wydaniu G±siewska prezentuje się ¶wietnie, jednak niektórzy zauważyli, że starania stylistów poszły na marne, ponieważ metamorfoza dodała jej lat. 

¦licznie, ale moim zdaniem w naturalnym wydaniu jeste¶ piękniejsza! Tutaj wygl±dasz bardzo dojrzale - czytamy na instagramowym profilu aktorki. 
Aż niepodobna jeste¶. Dodali Ci lat! - napisał jeden z internautów. 

Zgadzacie się z opiniami użytkowników mediów społeczno¶ciowych, że Wiktoria wygl±da na starsz± niż w rzeczywisto¶ci jest?

Więcej o: