Paulina Kosiniak-Kamysz zrobiła niespodziankę mężowi i po debacie przyjechała pod studio TVP. Brzuch coraz większy!

Paulina Kosiniak-Kamysz zjawiła się pod studiem Telewizji Polskiej. Chciała wesprzeć męża podczas spotkania z dziennikarzami i wyborcami.

Paulina Kosiniak-Kamysz bierze czynny udział w kampanii wyborczej męża. Żona polityka jeździ z nim na wiece i organizuje konferencje prasowe pod Sejmem. Nie inaczej było w środę, kiedy zjawiła się późnym wieczorem na Woronicza pod gmachem Telewizji Polskiej. Kiedy Władysław wyszedł ze studia po debacie, Paulina nie odstępowała go na kroki i mocno się w niego wtulała. Zwiewna sukienka lekko zasłoniła sporych rozmiarów już brzuch.

POLECAMY: Kandydaci na prezydenta w wersji damskiej? Ten mem podbija internet. Raphaela Trzaskowska to największa konkurentka Andrei

Zobacz wideo Paulina Kosiniak-Kamysz "skradła show" mężowi?

Paulina Kosiniak-Kamysz zrobiła mężowi niespodziankę

W środę wieczorem w TVP odbyła się debata prezydencka. Udział wzięło w niej jedenastu kandydatów, ubiegających się o najwyższy urząd w państwie. Tuż po jej zakończeniu panowie wyszli z gmachu Telewizji Polskiej i chętnie rozmawiali z dziennikarzami oraz zgromadzonymi wyborcami. Na Władysława Kosiniaka-Kamysza czekała wyjątkowa niespodzianka. W objęcia rzuciła się mu bowiem żona. Humory ewidentnie im dopisywały, a Paulina dumnie prezentowała ciążowe krągłości.

Władysław Kosiniak-Kamysz, Paulina Kosiniak-KamyszWładysław Kosiniak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz East News

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i jego żona spodziewają się drugiego dziecka. Paulina ogłosiła radosną nowinę na Instagramie w Dzień Matki. Kilka dni później w jednym z wywiadów Władysław poinformował wyborców, że urodzi mu się kolejna córka. Jest przeszczęśliwy i z pewnością liczy, że jako głowa przykładnej polskiej rodziny wkupi się w łaski części wyborców. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Kosiniak-Kamysz na konferencji. Beżowy płaszcz podkreślił ciążowe krągłości. Poznaliśmy też już płeć dziecka, a rodzice wybrali imię

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.