Brian Austin Green zapragnął odegrać się na Megan Fox. Został sfotografowany u boku skandalistki

Brian Austin Green i Megan Fox ogłosili rozstanie, ale aktor nie zamierza długo rozpaczać. Został przyłapany na ulicach Kalifornii z Courtney Stodden.

Brian Austin Green i Megan Fox byli małżeństwem od 2010 roku i doczekali się trójki dzieci. Przez lata mówiło się, że para ma się rozstać. Aktor oficjalnie potwierdził, że postanowili się rozwieźć, nagrywając podcast. 46-letni gwiazdor znany dzięki produkcji "Beverly Hills, 90210" nie zamierza długo rozpaczać po rozpadzie małżeństwa. Fotografowie dostrzegli go w towarzystwie Courtney Stodden.

Brian Austin Green i Courtney Stodden na randce? 

Para odwiedziła restauracje Mejico Grill & Tequila Lounge w Agoura Hills w Kalifornii. Opuścili lokal z jedzeniem na wynos. Brian ubrany był w koszulkę zespołu Pink Floyd i dżinsy. Courtney założyła sukienkę w panterkę i wysokie klapki na koturnie. 

Brian Austin Green i Courtney StoddenBrian Austin Green i Courtney Stodden Forum

Oboje zachowywali się dość swobodnie w swoim towarzystwie. Prawdopodobnie spotkanie z amerykańską skandalistką było spowodowane tym, że była partnerka Briana została sfotografowana u boku rapera Machine Gun Kelly. Do tej pory aktor nie wierzył, że między jego żoną a muzykiem może dojść do czegoś więcej, o czym mówił w podcaście o rozstaniu z piękną gwiazdą. 

ZOBACZ: Brian Austin Green skomentował nowy związek Megan Fox. Ma swoją teorię na temat tej relacji

Kim jest Courtney Stodden?

Courtney Stodden zasłynęła w 2011 roku. Mając zaledwie 16 lat, poślubiła 51-letniego aktora, Douga Hutchinsona. Zapragnęła sławy i wystąpiła z mężem w kilku reality show m.in. "Couples Therapy", "Celebrity Big Brother" czy "Celebs Go Dating". 

Od poślubienia aktora celebrytka wielokrotnie szokowała. Chętnie pokazywała się w prowokujących kreacjach. Próbowała wszystkim wmówić, że jej piersi są naturalne i wcale nie przeszła operacji plastycznej. Pozwoliła sobie zrobić nawet USG, które miało udowodnić, że wszyscy się mylą.  Courtney i Doug rozstali się w 2017 roku. Para oficjalnie rozwiodła się w tym roku. 

Myślicie, że Brian Austin Green zwiąże się z Courtney Stodden?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.