Brian Austin Green skomentował nowy związek Megan Fox. Ma swoją teorię na temat tej relacji

Brian Austin Green i Megan Fox rozstali się po 10 latach małżeństwa. Aktor opowiedział o relacji z partnerką oraz o jej nowym "przyjacielu".

Brian Austin Green i Megan Fox byli małżeństwem od 2010 roku i doczekali się trójki dzieci. Przez lata mówiło się, że para ma się rozstać. Choć próbowali ratować związek, to aktor - znany głównie z serialu "Beverly Hills, 90210" - oficjalnie potwierdził rozpad małżeństwa. 

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Brian Austin Green potwierdził rozstanie z Megan Fox

Aktor na najnowszym podcaście odniósł się do plotek o rozpadzie jego małżeństwa. Wyjawił, że próbują się rozejść z Megan Fox od końca ubiegłego roku. Kolejny - tym razem chyba ostatni już - kryzys w ich związku zaczął się, kiedy Megan wróciła po kilku tygodniach z planu zdjęciowego i stwierdziła, że czas spędzony w samotności był dla niej wspaniałym doświadczeniem, które chciałaby kontynuować. Brian przyznał, że wiązało się to dla niego z bólem, ale wyznał, że zawsze będą darzyli się z (byłą?) żoną uczuciem:

Zawsze będę ją kochał. I wiem, że ona zawsze będzie mnie kochać i wiem, że rodzina, którą zbudowaliśmy, jest naprawdę fajna i naprawdę wyjątkowa - powiedział Brian Austin Green. 

Brian zadeklarował, że on, Megan i ich synowie wybiorą się na wspólne wakacje, a była żona zawsze będzie dla niego najlepszą przyjaciółką. Stwierdził, że oboje nie chcą się ranić, dlatego najlepszym wyjściem będzie dla nich rozstanie. 

Jest moją najlepszą przyjaciółką od 15 lat i nie chcę tego stracić - wyznał.

Megan Fox ma już nowego partnera?

W sieci pojawiły się zdjęcia Megan Fox w towarzystwie rapera o pseudonimie Machine Gun Kelly, czyli Colsona Bakera. Pojawiły się informacje, jakoby aktorka związała się już z muzykiem, jednak Brian w to nie wierzy. Twierdzi, że są tylko przyjaciółmi

Spotkała tego Colsona na planie. Nigdy go nie poznałem. Rozmawialiśmy o nim z Megan. W tym momencie są tylko przyjaciółmi. Ufam jej. Nie chcę, aby ludzie myśleli, że ona lub on są tu winni, lub że jestem ofiarą w jakikolwiek sposób - powiedział aktor. 

ZOBACZ: Megan Fox przechodzi kryzys w małżeństwie. Jej mąż zamieścił bardzo wymowny wpis. Ma żal do aktorki?

Związek Briana Austina Greena i Megan Fox

Aktorzy poznali się na planie filmu "Transformers". Zaczęli się spotykać w 2004 roku, gdy Megan miała 18 lat a Brian 30. Zaręczyli się w 2006 roku i pobrali na Hawajach w czerwcu 2010 roku. Uroczystość była bardzo kameralna, a na przyjęciu weselnym obecna była tylko ich najbliższa rodzina. W ostatnich latach często pojawiały się plotki o ich kolejnych rozstaniach, jednak do tej pory para zawsze wracała do siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.