Marcin Hakiel zrzucił 10 kilogramów. Katarzyna Cichopek jest zachwycona: Mam teraz w domu seksownego kocura

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w czasie pobytu w domu postanowili zrzucić zbędne kilogramy. Aktorka pochwaliła się osiągnięciami.

Marcin Hakiel zaraził Katarzynę Cichhopek miłością do aktywności fizycznej, po udziale w "Tańcu z gwiazdami". Na parkiecie zrodziło się między nimi wielkie uczucie, które trwa do dziś. Małżonkowie chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu i uprawiają sport. Podczas izolacji nie mieli zamiaru odpuszczać! Oboje przeszli na dietę, a dumna aktorka pochwaliła się osiągnięciem męża. 

Zobacz wideo Czy Katarzyna Cichopek wystąpi w mistrzowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Katarzyna Cichopek jest dumna z Marcina Hakiela

Według Kasi i Marcina spędzanie czasu w domu było idealną okazją, aby skorzystać z diety pudełkowej. Gwiazda "M jak miłość" w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że nie narzekała na posiłki i w jej przypadku dieta nie wiązała się z wyrzeczeniami. 

Ja zjadam posiłki o wartości 1500 kalorii, Marcin - 1800, bo był na lekkiej redukcji. Uwielbiamy sport: rowery, taniec, bieganie. Przez ostatnie tygodnie wykonywałam treningi dostępne w internecie i piłam dużo wody. Naprawdę moja obecna waga i figura wyszły niechcący - wyznała Katarzyna Cichopek.

Aktorka stwierdziła, że nie ubyło jej zbyt dużo kilogramów na wadze. Jest za to dumna ze swojego ukochanego, ponieważ Marcinowi Hakielowi udało się zrzucić ponad 10 kilogramów. 

Nie schudłam dużo. Za to Marcin zrzucił ponad 10 kilogramów, więc mam teraz w domu seksownego kocura - stwierdziła.

Jak widać, gwiazdorska para postawiła sobie określony cel i świetnie wykorzystali wspólny czas w domu. Tylko pogratulować!

Kasia i Marcin doczekali się dwójki dzieci. Chętnie pokazują zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych, jednak nadal ukrywają ich twarze. Ostatnio zawodowy tancerz zamieścił ujęcia z córką i synem. 

ZOBACZ: Marcin Hakiel pochwalił się dziećmi. Fani nie mają wątpliwości, że syn wygląda jak on, a córka to cała Kasia Cichopek

Więcej o: