Kasia Cichopek planuje wakacje w Polsce, a internauci zarzucają jej obłudę. "Urlop w kraju, bo "korona", a nie dlatego, że chcecie"

Katarzyna Cichopek na Instagramie opublikowała zdjęcie z wycieczki i poprosiła obserwatorów o wakacyjne rekomendacje. Nie wszystkim się to spodobało.

W połowie maja rząd ogłosił trzeci etap łagodzenia obostrzeń. Gospodarka powoli się odmraża, otwarto restauracje, hotele, salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Gwiazdy coraz chętniej wyjeżdżają nad polskie morze i cieszą się piękną pogodą. Powoli także planują wakacyjne urlopy. Wśród nich znalazła się Katarzyna Cichopek.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek planuje urlop w Polsce

Katarzyna Cichopek jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami i na bieżąco pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie w towarzystwie męża. Przy okazji poprosiła obserwatorów o podróżnicze rekomendacje.

Nasza piękna Polska. W tym roku stawiamy na urlop w kraju. Jest tyle wspaniałych miejsc do zwiedzenia. Będę zabierać Was w podróże małe i duże na moim Instagramie. A wy jakie ciekawe miejsca w Polsce polecacie do odwiedzenia?
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyjazdowymi propozycjami. Internauci polecali różne miejscowości w całej Polsce - od morza po Tatry, zarówno te popularne, jak i te rzadko uczęszczane. Niestety pojawił się również głosy krytyki. Jeden z obserwatorów zasugerował, że gwiazdy doceniają polskie miejscowości dopiero teraz, gdy granice są zamknięte i nie mogą podróżować po świecie. 

No tak, jeśli za granicę nie można, to wtedy i Polska dobra, Urlop w kraju, bo "korona", a nie dlatego, że chcecie - napisał jeden z fanów.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Kasi, która utarła nosa złośliwemu internaucie.

Zapraszam na mój profil. Regularnie podróżuję po kraju - odparła.

Aktorka przekonywała, że uwielbia podróżować po kraju niezależnie od okoliczności i stanowczo sprzeciwiła się krytycznym głosom. To prawda, na profilu Kasi znajdziemy sporo zdjęć z różnych zakątków Polski. Kto wie, gdzie wybiorą się na tegoroczny urlop?