Marcin Hakiel pochwalił się dziećmi. Fani nie mają wątpliwości, że syn wygląda jak on, a córka to cała Kasia Cichopek

Marcin Hakiel wrzucił na Instagram zdjęcie dzieci. Fani zaczęli oceniać, do kogo podobny jest Adam i Helena.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel chętnie pokazują zdjęcia dzieci na Instagramie, ale ukrywają ich twarze. Ostatnio jednak wiele wskazuje na to, że zamierzają ujawnić ich wizerunki. Coraz częściej bowiem pokazują fragmenty twarzy Heleny i Adama. Fani już są w stanie ocenić, do kogo dzieci są podobne.

Zobacz: Katarzyna Cichopek wyleguje się w łóżku z mężem i dziećmi. Wszyscy patrzą na córkę aktorki: Cała mama

Marcin Hakiel pokazał dzieci

Mąż Katarzyny Cichopek wrzucił ostatnio sporo zdjęć, na których widać ich pociechy. Tancerz nieco się rozczulił, opisując jedną z fotografii.

Ostatnio często pytacie jak udało mi się zachować optymizm w tych dziwnych czasach. Odpowiedź jest prosta, rodzina. To dzięki dzieciakom i mojej fantastycznej żonie nie zwariowałem jeszcze w tym zwariowanym świecie. Żonka nie załapała się na zdjęciu, ale gołębica ją symbolizuje. Każdego dnia jestem wdzięczny za to że ich mam i że możemy być razem - napisał.
 

To zdjęcie szczególnie zwróciło uwagę fanów. Można zobaczyć bowiem na nim kawałek twarzy Heleny oraz Adama w okularach. Fani już nie mają wątpliwości - córka odziedziczyła urodę po Kasi, natomiast Adam to cały Marcin.

Wcześniej myślałam, ze dzieci to cały tata, ale córka ma oczy Kasi.
Córeczka to Kasia, a synuś to Marcin.
Dziewczynka jest bardzo podobna do matki, a chłopiec wypisz wymaluj pan - komentują fani.

Ciekawe, czy niedługo Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w pełni zaprezentują światu twarze dzieci? Czy może czekają, aż Helena i Adam osiągną pełnoletniość? Zapewne niebawem się przekonamy.