Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego już mówi. Zagraniczna prasa zdradza też, jakie są ulubione zabawy Archiego

Amerykański tabloid zdradził, jakie słowa nauczył się już wypowiadać Archie. Jest ich całkiem sporo.

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zaszokowali cały świat, gdy oznajmili, że chcą zrezygnować z przywilejów i obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak postanowili, tak też zrobili. W marcu oficjalnie odeszli z dworu i przeprowadzili się do Kanady, z której dość szybko przenieśli się do Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Para chciała uciec przed blaskiem fleszy i nadmiernym zainteresowaniem mediów, jednak nie do końca jej się do udaje. Teraz kolejny tabloid zdradza nowe rewelacje z jej życia prywatnego. Tym razem dowiedzieliśmy się o pierwszych słowach, które wymawia syn Meghan i Harry'ego, Archie. 

ZOBACZ TEŻ: W domu Meghan Markle i Harry'ego doszło do awantury. Miała interweniować policja. "Księżna" ma dość: Poślubiła księcia, a nie jakiegoś łachudrę

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Pierwsze słowa Archiego 

Mimo że teraz Meghan Markle i książę Harry są nieco bardziej odseparowani od życia publicznego, to wciąż nie mogą opędzić się od wszędobylskich fotoreporterów i "bliskich znajomych", którzy chętnie rozmawiają z prasą, zdradzając kolejne smaczki z ich życia prywatnego. Tym razem dzięki tygodnikowi "US Weekly" dowiedzieliśmy się, jakich słów nauczył się mówić roczny syn Meghan i Harry'ego, a także jakie są jego ulubione zabawy.

Mówi kilka słów, takich jak tata, mama książka i pies. Uwielbia bawić się klockami i w chowanego - informuje tabloid. 

Od czasu, gdy Meghan i Harry odeszli z brytyjskiego dworu, coraz rzadziej możemy oglądać nowe zdjęcia Archiego. Myślicie, że wkrótce się to zmieni?

ZOBACZ: Astrolog księżnej Diany przewidziała przyszłość Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Coś wielkiego nadchodzi"