Astrolog księżnej Diany przewidziała przyszłość Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Coś wielkiego nadchodzi"

Królewska astrolog, która wróżyła również księżnej Dianie, wyjawiła całoroczny horoskop dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Szczególnie zaskakujące wydarzenia w życiu książecej pary będą mieć miejsce w grudniu.

Meghan Markle i książę Harry już od kilku miesięcy wiodą życie na własny rachunek w słonecznej Kalifornii. Przypomnijmy jednak, że ich decyzja o odejściu z rodziny królewskiej w styczniu zszokowała poddanych. Okazuje się jednak, że astrolog księżnej Diany, przewidziała, iż w życiu tych dwojga może dość do zaskakującej zmiany. Co jeszcze na ten rok pisane jest synowi księcia Karola i jego ukochanej?

Zobacz wideo

Astrolog przewidziała przyszłość Meghan Markle i księcia Harry'ego

Debbie Frank, astrolog rodziny królewskiej, wyjawiła, że ród Windsorów od zawsze znajduje się pod silnym wpływem zaćmień. Te zjawiska astronomiczne zbiegały się z takimi wydarzeniami, jak śluby księżnej Diany i księcia Karola oraz księżnej Kate i księcia Williama, a także tragiczna śmierć mamy księcia Harry'ego.

Kiedy spojrzałam w gwiazdy w grudniu 2019 roku, byłam w stanie dostrzec siły, które zaktywizowały Meghan i Harry'ego do podjęcia decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. 10 stycznia miało być zaćmienie (...). Zdałam sobie sprawę, że coś wielkiego nadchodzi, co poruszy ich królewski status quo.

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę zdecydowali się na odejście z rodziny królewskiej 8 stycznia. A co astrolog przewidziała dla książęcej pary na pozostałą część roku?

 W 2020 roku Meghan musi zmierzyć się z pewnymi opóźnieniami. Będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i wstrzymać z realizacją pewnych planów.

Debbie Frank dodaje jednak, że kolejne zaćmienie będzie miało miejsce już 5 lipca, a po tym czasie sprawy rodziny królewskiej będą mogły powoli ruszyć do przodu.

Wiele wskazuje na to, że później Meghan będzie mogła wrócić do realizacji swoich planów. Coś nowego i ekscytującego może się również wydarzyć w jej małżeństwie.

Najbardziej zaskakujące wydarzenie astrolog przewidziała jednak na grudzień:

Grudzień będzie miesiącem zmian i zerwania z przeszłością. Może pojawić się kolejne dziecko.

Mamy nadzieję, że horoskop Debbie Frank się spełni i już wkrótce pojawi się drugi potomek księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Więcej o: