Awantura pod zdjęciem Dominiki Gwit planującej urlop na Mazurach. "Nagle celebryci kochają wakacje w Polsce". Zareagowała

Dominika Gwit zapozowała w ogrodzie w dmuchanym pączku. Pochwaliła się fanom planami na wakacje, jednak nie wszyscy pałali z tego powodu entuzjazmem. Jedna z internautek oburzyła się.

Przyszło nam żyć w bardzo niepewnych czasach. Choć już niedługo połączenia lotnicze z Polski i do Polski zostaną wznowione, nie wszyscy decydują się na planowanie wakacji za granicą. Dominika Gwit stawia na przykład na wypoczynek na Mazurach. Pochwaliła się swoim pomysłem na urlop na Instagramie i została skrytykowana. Jedna z internautek wrzuciła ją do worka celebrytów, którzy wakacje spędzają jedynie poza granicami naszego kraju. Aktorce jest przykro.

Zobacz wideo Dominika Gwit świętowała 31. urodziny. Nie zabrakło prezentów, kwiatów, balonów i konfetti. W garderobie czekała na nią niespodzianka

Dominika Gwit odpowiada na zaczepkę instagramerki

W sobotę na Instagramie aktorki pojawił się nowy wpis. Gwit poinformowała obserwatorów, że w tym roku wakacje spędzi na Mazurach z dala od wielkomiejskiego gwaru. Zaapelowała jednocześnie, by fani wzięli z niej przykład.

Dzień dobry kochani! Planujecie już urlop? Ja za kilka dni jadę na Mazury! Uwielbiam naszą piękną polską przyrodę. Od zawsze latem jeżdżę po Polsce. A Wy jakie macie plany na te wakacje? Z całego serca namawiam Was, abyście spędzili urlop w Polsce. Mamy tak piękny kraj! Tyle cudownych miejsc na odpoczynek! - fascynowała się w opisie pod zdjęciem gwiazda.

Nie wszyscy byli jednak zachwyceni wpisem Dominiki. Jedna z pań stwierdziła, że:

To obłuda! Nagle wszyscy celebryci tak kochają Polskę i nagle wakacje tylko tutaj. Jeszcze nie tak dawno fotki z zagranicznych wakacji i wyścigi, gdzie kto był. Szkoda słów.

Smutna gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę.

Przykre, że "wsadza" Pani wszystkich do jednego worka. To, co Pani pisze, nie ma ze mną nic wspólnego.

Komentarze pod postem Dominiki GwitKomentarze pod postem Dominiki Gwit screen Instagram / @ dominikagwit

Fakt, to prawda. Dominika nie należy do grona influencerek, które kilka miesięcy w roku spędzają poza granicami naszego kraju. Tak czy inaczej, może warto dostrzec w najbliższym czasie piękno naszego kraju.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit pozuje w nowych ubraniach, a fani dopatrują się metamorfozy. "Czy pani ubyło kilka kg?"

Więcej o: