Dominika Gwit pozuje w nowych ubraniach, a fani dopatrują się metamorfozy. "Czy pani ubyło kilka kg?"

Dominika Gwit zamieściła nową fotkę na Instagramie, która sugeruje, że aktorka pozbyła się kilku kilogramów. Zmianę zauważyli oczywiście niezawodni internauci.

Dominika Gwit kilka dobrych lat temu schudła ponad 50 kg. Była to najgłośniejsza metamorfoza w polskim show-biznesie, na tyle, że sama zainteresowana zdecydowała się wydać nawet książkę. Jednak aktorkę dopadł efekt "jojo" i powróciła do dawnych krągłości. Mimo że nie ma wymiarów modelki, nie zamierza się nim już dłużej przejmować. Zaakceptowała siebie taką, jaką jest, znalazła idealnego męża i ma się w najlepsze. Dominika Gwit jest bardzo aktywna na Instagramie, a na jednym z najnowszych zdjęć, fani dopatrzyli się niemałej zmiany. Czyżby aktorka schudła?

Dominika Gwit schudła

Dominika Gwit na Instagramie rozpoczęła walentynkowy tydzień. Z tej okazji uraczyła nas fotką w nowych ubraniach, popijając kawę. 

Dzień dobry Kochani! Kawka już była? Zaczynamy walentynkowy tydzień! Jak tam u Was z tym miłosnym tematem? Obchodzicie, lubicie, nie lubicie? My się wybierzemy w przyszłym tygodniu na kilka dni na romantyczny wyjazd. 14 luty to taki miły dzień, choć wiadomo, miłość powinno się celebrować codziennie! Całuję Was mocno i życzę miłego tygodnia!- pozdrawia aktorka. 
 

Wśród komentujących nie zabrakło pochlebców, którzy rozpływali się nad nową stylizacją aktorki, jednak znaleźli się i tacy, którzy zauważyli, że ta nieco straciła na wadze.

Czy mi się wydaje, czy pani ubyło kilka kg? Ale świetnie.
Wyglądasz w nich pięknie i bardzo szczupło.
Super pani wygląda- piszą pod zdjęciem fani.

Faktycznie, Dominika Gwit wygląda na najnowszych zdjęciach nieco szczuplej. Czy to nowa dieta, czy może tylko efekt dobrze dopasowanej garderoby? 

RG