Afera Veclaim. Wściekli klienci Jessiki Mercedes pozbywają się koszulek jej marki. Za ile można je teraz kupić?

Jessica Mercedes ma spore kłopoty. Klienci Veclaim sprzedają zakupione produkty. Sprawdziliśmy, ile teraz kosztują koszulki Veclaim.

Afera Veclaim rozpoczęła się w piątek 22 maja na profilu Karoliny Domaradzkiej. Na instagramowej relacji stylistki pojawiło się nagranie, na którym widać, że koszulka Veclaim ma metkę popularnej firmy Fruit of The Loom, której T-shirty kosztują ok. 20 złotych. W sieci rozpętała się burza, firma Jessiki Mercedes wydała oświadczenie, które tylko pozostawiło niesmak. Dzień później głos zabrała założycielka firmy i zadeklarowała, że będzie przyjmować zwroty. Wściekli nabywcy bluzek Veclaim zaczęli je sprzedawać.

Zobacz wideo Jessica Mercedes opróżniła swoją garderobę. Zebrało się tego kilka worków

Klientki Veclaim sprzedają koszulki

Koszulki z kolekcji basic są obecnie niedostępne na stronie Veclaim. Ich ceny rozpoczynały się od 199 zł, a kończyły się na 239 złotych. Na stronie Jessiki wciąż widnieje informacja, że są wyprodukowane w Polsce, chociaż koszulki od Fruit of The Loom są szyte w Maroku. 

Koszulki VeclaimKoszulki Veclaim screen Veclaim

Wściekli klienci firmy Jessiki Mercedes zaczęli sprzedawać koszulki Veclaim na różnych stronach. Przeglądając portale aukcyjne, można zauważyć, że konsumenci chcą odzyskać pieniądze, wystawiając T-shirty w zbliżonych cenach do oryginalnej kwoty, którą musieli zapłacić w sklepie Veclaim. Koszulki można zakupić od 100 do 195 zł.

Koszulki VeclaimKoszulki Veclaim screen Vinted

Niewątpliwie chęć pozbycia się koszulek Veclaim może wynikać z rozczarowania i złości, że przepłaciło się za produkt warty o wiele mniej. Myślicie, że Jessice Mercedes uda się odbudować nadszarpnięte zaufanie klientów? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karolina Domaradzka mocno o aferze związanej z marką Veclaim. "Nie sądzę, żeby marka Jessiki zdołała się podnieść" [TYLKO U NAS]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.