Doda ostro do Jacka Kurskiego, który napisał o ''pojedynku filmów o pedofilii'': To nie są zawody, k***a mać

Doda skrytykowała Jacka Kurskiego, który porównał oglądalność dokumentów braci Sekielskich i Latkowskiego. Artystka nie przebierała w słowach.

Doda na bieżąco śledzi wydarzenia w kraju i komentuje je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno odniosła się do kontrowersyjnego wpisu na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski. Były szef Telewizji Polskiej przedstawił wyniki oglądalności filmu braci Sekielskich ''Zabawa w chowanego'' i Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało''.

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Doda krytycznie o wpisie Jacka Kurskiego

Wszyscy, którzy na bieżąco śledzą to, co dzieje się w kraju, z pewnością zauważyli, że w ostatnim czasie emocji nie brakowało. Nie tak dawno miała premiera filmu braci Sekielskich ''Zabawa w chowanego'', opowiadający o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich przez księży. Niedługo później Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało'', opisujący aferę pedofilską w sopockiej Zatoce Sztuki. Obie produkcje wywołały wielkie poruszenie.

Jacek Kurski zestawił wyniki oglądalności, które opublikował na Twitterze. Napisał o ''pojedynku filmu o pedofilii'', a jego słowa spotkały się z olbrzymią krytyką. Zdaniem wielu internautów zestawianie krzywdy nieletnich do rozgrywek politycznych jest wysoce niemoralne. Takie samo zdanie na ten temat ma Doda, która odniosła się do niefortunnego sformułowania Kurskiego na InstaStories.

Jacek Kurski o wynikach oglądalnościJacek Kurski o wynikach oglądalności screen z Twittera @KurskiPL

Doda opublikowała tweeta Jacka Kurskiego na swoim profilu i skrytykowała jego podejście. 

Pojedynek? A to nie powinien być przypadkiem wspólny interes dwóch stacji, aby przeciwdziałać pedofilii i w kościele, i w show-biznesie? Wstyd. To nie są zawody, k***a mać - napisała. 

Zdaniem gwiazdy tak poważny temat, jak molestowanie nieletnich nie powinno być pretekstem do tego, by stacje telewizyjne ze sobą konkurowały. Słusznie?

DodaDoda screen z Instagram @dodaqueen

Więcej o:
Komentarze (149)
Doda ostro skrytykowała Kurskiego, który napisał o ''pojedynku filmów o pedofilii'': To nie są zawody, k***a mać
Zaloguj się
 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 34 razy 34

  Kurski jest zdrowo p...ety. Wszystko przelicza na ogladalnosc i na zyski.

 • jsd1952

  Oceniono 33 razy 31

  O nastoletnich prostytutkach nakręcono , sporo lat temu, film "Galerianki ". I jakos żadne władze, rodzice i co gorsza szefowie mediów z tego paradokumentu wniosków nie wyciągnęli. A gdyby tak panowe Kurski i Latkowi chcieli pokazać rzeczywisty problem i jego źródła to w filmie winny zostać zamieszczone pytania do rodziców, nauczycieli, policji o to kto toleruje wymalowne nastolatki w klubach nocnych, szwendajace się po galeriach handlowych czy wreszcie dysponujące sporą kasą, bynajmniej nie z kieszonkowego. I wtedy pan Kurski mógłby się spytać ile osób rzeczywiście odpowiedzialnych za rozwiązanie tego problemu obejrzało film!

 • ks.pedofil

  Oceniono 27 razy 27

  Pedofile w KK oraz katolicy oraz tzw swoi moga gwalcic dzieci - patrz Kuchcinski. Innym nie wolno bo dla tamtych nie starczy. Ilu mamy ksiezy w Polsce? Sami widzicie ze moze nie wystarczyc.

 • tygrysio_misio

  Oceniono 26 razy 26

  A 6mln z YT się nie liczy?
  Ktoś, kto oglądał przez 5 wcześniejszych dni na YT nie oglądał w TVN.

 • slaplo912

  Oceniono 25 razy 25

  Jakby hitler znał kurskiego, to by zdymisjonował goebbelsa.

 • topiramax

  Oceniono 23 razy 23

  A Lady Agata jak zwykle. Milczy. Maria Kaczyńska by na to nie poszła :-(

 • krischii

  Oceniono 23 razy 23

  Problem w tym ze dziennikarze coś robią , w jednej i drugiej sprawie, a prokuratura udaje ze coś z tym robi. Szczególnie teraz po emisji obu filmów, coś tam zrobią, na zasadzie - chociaż udamy ze cis zrobimy, szczególnie teraz przed wyborami. .Przeraża fakt ze sprawa po mimo nagłośnień jest zamiatana pod dywan, lub ciągnie się latami, bez rezultatu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX