Doda ostro do Jacka Kurskiego, który napisał o ''pojedynku filmów o pedofilii'': To nie są zawody, k***a mać

Doda skrytykowała Jacka Kurskiego, który porównał oglądalność dokumentów braci Sekielskich i Latkowskiego. Artystka nie przebierała w słowach.

Doda na bieżąco śledzi wydarzenia w kraju i komentuje je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno odniosła się do kontrowersyjnego wpisu na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski. Były szef Telewizji Polskiej przedstawił wyniki oglądalności filmu braci Sekielskich ''Zabawa w chowanego'' i Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało''.

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Doda krytycznie o wpisie Jacka Kurskiego

Wszyscy, którzy na bieżąco śledzą to, co dzieje się w kraju, z pewnością zauważyli, że w ostatnim czasie emocji nie brakowało. Nie tak dawno miała premiera filmu braci Sekielskich ''Zabawa w chowanego'', opowiadający o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich przez księży. Niedługo później Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego ''Nic się nie stało'', opisujący aferę pedofilską w sopockiej Zatoce Sztuki. Obie produkcje wywołały wielkie poruszenie.

Jacek Kurski zestawił wyniki oglądalności, które opublikował na Twitterze. Napisał o ''pojedynku filmu o pedofilii'', a jego słowa spotkały się z olbrzymią krytyką. Zdaniem wielu internautów zestawianie krzywdy nieletnich do rozgrywek politycznych jest wysoce niemoralne. Takie samo zdanie na ten temat ma Doda, która odniosła się do niefortunnego sformułowania Kurskiego na InstaStories.

Jacek Kurski o wynikach oglądalnościJacek Kurski o wynikach oglądalności screen z Twittera @KurskiPL

Doda opublikowała tweeta Jacka Kurskiego na swoim profilu i skrytykowała jego podejście. 

Pojedynek? A to nie powinien być przypadkiem wspólny interes dwóch stacji, aby przeciwdziałać pedofilii i w kościele, i w show-biznesie? Wstyd. To nie są zawody, k***a mać - napisała. 

Zdaniem gwiazdy tak poważny temat, jak molestowanie nieletnich nie powinno być pretekstem do tego, by stacje telewizyjne ze sobą konkurowały. Słusznie?

DodaDoda screen z Instagram @dodaqueen