Kate i William zagrali w bingo z seniorami. Muszą się jeszcze podszkolić, ale księżna nadrobiła stylem. Wyglądała pięknie

Księżna Kate i książę William zaangażowali się w pomoc seniorom. Rozegrali z mieszkańcami domu spokojnej starości partyjkę bingo.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia księżna Kate i książę William nie mogą osobiście zobaczyć się z poddanymi, jednak zadanie ułatwiła im dzisiejsza technologia. Dzięki wirtualnej rzeczywistości pozostają w stałym kontakcie z mieszkańcami wyspy. Jakiś czas temu przeprowadzili wideokonferencję z personelem i uczniami z Casterton Primary Academy w Lancashire, co spotkało się z wielkim entuzjazmem. Tym razem spotkali się z seniorami, z którymi rozegrali partyjkę bingo. Nie obyło się bez zabawnych sytuacji.

William i Kate zagrali w bingo z seniorami

Nie od dziś wiadomo, że bingo to jedna z najpopularniejszych rozrywek wśród seniorów. Pracownicy domu opieki Shire Hall w Cardiff przygotowali dla mieszkańców wyjątkową rozgrywkę. Wzięli w niej udział członkowie rodziny królewskiej. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem partyjka odbyła się w wirtualnej rzeczywistości. Kate i William byli gospodarzami turnieju i z niepohamowaną radością odczytywali kolejne numery. Przygotowali nawet specjalne akcesoria - minimaszynę losującą, którą sterowała księżna Kate. Widać było, że obydwoje w pełni zaangażowali się w zabawę z seniorami i dało im to mnóstwo radości. Na szczególną uwagę zasługuje również stylizacja Kate - księżna wybrała biało-czerwoną sukienkę w drobny wzór, a także kolczyki z roślinnym motywem. Trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco!

Gdy jedna z mieszkanek domu opieki wygrała, przy okazji zapytała książęcą parę, czy dobrze się bawią. William był pełen entuzjazmu:

Bardzo dobrze, dziękuję. Jak poszło nam z grą w Bingo? Dobrze?

Okazuje się, że zdaniem seniorów Kate i William muszą się jeszcze podszkolić w rozgrywkach, bo ich poziom pozostawia wiele do życzenia.

Nie było tak dobrze, jak powinno być - wybuchła śmiechem pani Drew-Smith.

Książę obiecał, że weźmie sobie do serca wszelkie uwagi i podczas następnej rozgrywki pokaże się z lepszej strony. 

Zobacz wideo Wizytacja w siedzibie skautów. Księżna Kate pozowała do zdjęć