Kate i William zagrali w bingo z seniorami. Muszą się jeszcze podszkolić, ale księżna nadrobiła stylem. Wyglądała pięknie

Księżna Kate i książę William zaangażowali się w pomoc seniorom. Rozegrali z mieszkańcami domu spokojnej starości partyjkę bingo.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia księżna Kate i książę William nie mogą osobiście zobaczyć się z poddanymi, jednak zadanie ułatwiła im dzisiejsza technologia. Dzięki wirtualnej rzeczywistości pozostają w stałym kontakcie z mieszkańcami wyspy. Jakiś czas temu przeprowadzili wideokonferencję z personelem i uczniami z Casterton Primary Academy w Lancashire, co spotkało się z wielkim entuzjazmem. Tym razem spotkali się z seniorami, z którymi rozegrali partyjkę bingo. Nie obyło się bez zabawnych sytuacji.

William i Kate zagrali w bingo z seniorami

Nie od dziś wiadomo, że bingo to jedna z najpopularniejszych rozrywek wśród seniorów. Pracownicy domu opieki Shire Hall w Cardiff przygotowali dla mieszkańców wyjątkową rozgrywkę. Wzięli w niej udział członkowie rodziny królewskiej. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem partyjka odbyła się w wirtualnej rzeczywistości. Kate i William byli gospodarzami turnieju i z niepohamowaną radością odczytywali kolejne numery. Przygotowali nawet specjalne akcesoria - minimaszynę losującą, którą sterowała księżna Kate. Widać było, że obydwoje w pełni zaangażowali się w zabawę z seniorami i dało im to mnóstwo radości. Na szczególną uwagę zasługuje również stylizacja Kate - księżna wybrała biało-czerwoną sukienkę w drobny wzór, a także kolczyki z roślinnym motywem. Trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco!

Gdy jedna z mieszkanek domu opieki wygrała, przy okazji zapytała książęcą parę, czy dobrze się bawią. William był pełen entuzjazmu:

Bardzo dobrze, dziękuję. Jak poszło nam z grą w Bingo? Dobrze?

Okazuje się, że zdaniem seniorów Kate i William muszą się jeszcze podszkolić w rozgrywkach, bo ich poziom pozostawia wiele do życzenia.

Nie było tak dobrze, jak powinno być - wybuchła śmiechem pani Drew-Smith.

Książę obiecał, że weźmie sobie do serca wszelkie uwagi i podczas następnej rozgrywki pokaże się z lepszej strony. 

Zobacz wideo Wizytacja w siedzibie skautów. Księżna Kate pozowała do zdjęć
Więcej o:
Komentarze (8)
Kate i William zagrali w bingo z seniorami. Księżna nawet w domu wygląda pięknie! Spójrzcie tylko na jej sukienkę
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  "Muszą się jeszcze podszkolić, ale księżna nadrobiła stylem. Wyglądała pięknie." Tego newsa pisał jakiś męski szowinista, czy jak? To tak jakby powiedzieć, że kobieta nie jest zbyt mądra, ale za to nadrabia wyglądem, bo wygląda pięknie. Czyli według autora newsa, co? Kobieta nie musi być mądra, wystarczy że jest piękna? A od kiedy kobieta nie może być mądra i piękna? Oj, ktoś pisząc tego newsa dał nieźle według mnie d*py.

 • krystin9

  Oceniono 6 razy 0

  Z "życia nierobow" - ciąg dalszy...
  Księżna Zofia i Eugenia z mężem PRACUJĄ SPOLECZNIE pomagając chorym i potrzebującym pomocy. Księżna Zofia ze Szwecji pomaga jako pielęgniarka w szpitalu...
  A W&K bawią się siedząc ze służbą w pałacu i "pięknie wyglądając".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX