Księżna Kate zaskoczyła wyglądem podczas wideorozmowy. Związała włosy, a biała stylizacja podkreśliła jej opaleniznę

Księżna Kate i książę William wzięli udział w kolejnej wideorozmowie. Podczas spotkania online księżna świetnie wyglądała w białej stylizacji, która podkreśliła jej opaleniznę. Uwagę zwróciła także fryzura.

O tym, że księżna Kate jest prawdziwą ikoną mody nie musimy chyba nikogo przekonywać. Od lat mieszkanki Wielkiej Brytanii inspirują się jej pełnym elegancji, prostoty i smaku stylem. Izolacja zaś nie jest dla żony przyszłego króla powodem, by rezygnować z wytwornych outfitów. Podczas ostatniej wideorozmowy księżna dała tego kolejny dowód.

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni modowego recyklingu. Zobaczcie!

Księżna Kate zachwyciła podczas wideorozmowy

Księżna Kate wraz z księciem Williamem oraz trojgiem dzieci izoluje się od społeczeństwa w królewskiej posiadłości w Anmer Hall. Pozostaje jednak aktywna, a całkiem niedawno pochwaliła się, jak wygląda wnętrze jej domowego gabinetu. Tym razem żona przyszłego króla wzięła udział w wideorozmowie z wolontariuszami organizacji Shout. Ci wyszkoleni ochotnicy pomagają przez telefon wszystkim, którzy w dobie kryzysu potrzebują wsparcia psychicznego.

Jesteście fantastyczni, a wasze starania nieocenione. Chcemy wam podziękować za waszą ciężką pracę, bardzo ją doceniamy - powiedziała podczas rozmowy księżna Kate.

Podczas spotkania online księżna promieniała i niezmiennie zachwyciła stylem. Nie bez znaczenia była tu opalenizna, która kontrastowała z bielą jej oryginalnie wyciętej przy dekolcie bluzki. Tym razem żona księcia Williama zdecydowała się też na spięcie włosów. Dzięki temu zaprezentowała złote kolczyki marki Catherine Zoraida. Jeśli zaś chodzi o makijaż, postawiła na naturalnie wyglądające odcienie brązu. Księżna Kate użyła odrobiny błyszczyka, podkreśliła brwi oraz lekko przyciemniła powieki.

Wam również stylizacja księżnej przypadła do gustu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.