Księżna Kate zachwyciła błękitnymi stylizacjami. Jest ikoną mody nawet w domu

Księżna Kate nie przestaje zachwycać stylizacjami nawet w czasie izolacji. Podczas ostatniej wideorozmowy żona następcy tronu postawiła na dwa delikatne outfity.

Księżna Kate zawsze uznawana była za stylową osobę. Bardzo szybko stała się brytyjską ikoną mody i nawet podczas izolacji chce olśniewać. Dowód tego Middleton dała swym poddanym podczas ostatniej wideorozmowy, kiedy to zachwyciła dwiema błękitnymi stylizacjami. Wygląda super!

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni modowego recyklingu. Zobaczcie sami!

Księżna Kate inspiruje kobiety błękitnymi stylizacjami

Pomimo tego, że księżna Kate izoluje się od społeczeństwa w królewskiej posiadłości w Norfolk, to pozostaje aktywna zawodowo. Żona księcia Williama zdecydowała się pracować zdalnie, a niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda jej gabinet. Księżna nie przestaje też wspierać bliskich jej sercu inicjatyw. Ostatnio wzięła udział w wideorozmowie z okazji macierzyńskiego tygodnia zdrowia. Mama trójki pociech dyskutowała o kluczowych kwestiach zdrowotnych z rodzicami noworodków, lekarzami, położnymi oraz specjalistami.

 

Podczas czatu ukochana przyszłego króla zachwyciła poddanych dwiema subtelnymi stylizacjami. Kate Middleton przyodziała biało-błękitny sweter marki Tabitha Webb za 275 funtów. Chwilę później przebrała się w kwiecistą, również błękitną sukienkę firmy Boden's Aurora. W każdym z outfitów prezentowała się doskonale!

 

Przypomnijmy, że podczas izolacji na księżną Kate spadły dodatkowe obowiązki - nie tylko zawodowe. Żona księcia Williama wzięła bowiem na siebie edukację swoich dzieci i okazała się wymagającą nauczycielką. Ostatnio jednak księżna znalazła czas, by oddać się swojej pasji - fotografowaniu - i z okazji urodzin księżniczki Charlotte udostępniła na Instagramie najnowsze zdjęcia córki.

Więcej o: