Księżna Kate przybyła na szczyt NATO. Postawiła na zieloną sukienkę, podkreślającą talię. Wyróżniała się z tłumu!

We wtorek wieczorem Kate zjawiła się na oficjalnym spotkaniu polityków podczas szczytu NATO. Księżna zaprezentowała się w zielonej sukience za kolano.

We wtorkowy wieczór Kate mogła w stu procentach poczuć się jak prawdziwa księżna. Reprezentowała swojego męża podczas oficjalnego spotkania z najważniejszymi politykami świata. 3 grudnia bowiem, rozpoczął się w Wielkiej Brytanii szczyt NATO.

Księżna Kate na szczycie NATO

Żona nieobecnego wyjątkowo Williama miała na sobie zieloną sukienkę. Poszperaliśmy w sieci i wiemy już, że jest to projekt ulubionej projektantki księżnej, Emilii Wickstead. Jak można było się spodziewać, Kate prezentowała się naprawdę elegancko. Stale się uśmiechała. 

Paparazzi najpierw przyłapali ją, jak podjeżdżała limuzyną pod pałac Buckingham, a następnie fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia podczas rozmowy z przybyłymi gośćmi. Nadal jednak czekamy na ujęcia, na których ujrzymy księżną witającą się z Donaldem Trumpem. Będziemy to wyjątkowe spotkanie. Pamiętamy przecież, jak zdjęcia opalającej się Middleton skomentował niegdyś Prezydent USA.

Jak oceniacie stylizację Kate? Według nas bardzo poprawna. 

CW

Księżna Kate i książę William z wizytą w Pakistanie. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.