Księżna Kate wybrała zdjęcia obrazujące izolację i poruszyła królewskich ekspertów. "Są wzruszające i prawdziwe"

Księżna Kate zaprezentowała swoim obserwatorom fotografie ukazujące rzeczywistość Brytyjczyków w czasie pandemii. Obrazy wywarły ogromne wrażenie na dwóch ekspertkach królewskich.

Pandemia koronawirusa w Wielkiej Brytanii nadal jest poważnym zagrożeniem dla mieszkańców kraju i stanowi ogromne wyzwanie dla rozdzielonych rodzin. Doskonale rozumie to księżna Kate, która postanowiła zaangażować się w projekt fotograficzny. Wybrane przez nią zdjęcia, obrazujące ludzkie relacje w obliczu epidemii, poruszyły królewskich ekspertów.

Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem?

Księżna Kate wybrała wyjątkowe fotografie

Jak wielu z Was wie, wielkim hobby księżnej Kate jest fotografia. Mieliśmy okazję przekonać się o tym już wielokrotnie, kiedy przy okazji różnych uroczystości żona księcia Williama publikowała wykonane przez siebie zdjęcia. Zważywszy na obecną sytuację epidemiczną i wyzwania, przed którymi stanęło brytyjskie społeczeństwo, księżna postanowiła podzielić się z poddanymi emocjonalnymi zdjęciami, które samodzielnie wybrała. Obrazują one codzienną rzeczywistość w Zjednoczonym Królestwie:

Chcieliśmy się z Wami podzielić zdjęciami wybranymi przez księżną Kate. Jesteśmy poruszeni niesamowitymi obrazami, które dały nam wgląd w doświadczenia i historie osób z całego naszego kraju. Niektóre bardzo smutne fotografie pokazują ludzką tragedię. Inne natomiast podnoszą na duchu, obrazują, że potrafimy się zjednoczyć i wspierać bardziej pokrzywdzonych  - czytamy na królewskim Instagramie.

 

Fotografie, które udostępniła księżna Kate, bardzo poruszyły jej obserwatorów. Co ciekawe, w tejże grupie znalazły się królewskie ekspertki, Roberta Fiorito oraz Rachel Bowie. Podczas podcastu Royally Obsessed dyskutowały o poszczególnych zdjęciach. Najbardziej wzruszyła je fotografia przedstawiająca spotkanie wnuków z pradziadkami - oddzielonych od siebie szybą.

To jednocześnie bolesne i piękne - powiedziała Rachel Bowie.

Roberta Fiorito wyznała natomiast:

Tych ujęć nie sposób wymazać z pamięci. Uważam, że są wzruszające i prawdziwe.

Na Was też fotografie wybrane przez księżną Kate zrobiły tak duże wrażenie?