"Nic się nie stało". Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie filmu Latkowskiego. "Resztą zajmują się prawnicy"

Po emisji "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego swoje oświadczenia wydały gwiazdy, które zostały przywołane podczas debaty po dokumencie. Głos zabrał również Radosław Majdan. Teraz dołączyła do niego Małgorzata Rozenek, która wspiera męża.

Po emisji dokumentu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego w TVP wyemitowano rozmowę z reżyserem formatu. Na antenie Telewizji Polskiej Sylwester Latkowski apelował, by gwiazd, które mają informację o przestępstwach seksualnych, do których doszło w klubie "Zatoka Sztuki", zabrały głos. W trakcie debaty padło nazwisko Radosława Majdana. Były piłkarz wkrótce po tym wydał oświadczenie, w którym podkreślał, że nie ma nic wspólnego z całą sprawą: 

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca - napisał. 

Były piłkarz dodał, że oczekuje od Sylwestra Latkowskiego sprostowania, a jeśli takowe się nie pojawi, sprawa trafi do sądu (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz głos w sprawie zabrała Małgorzata Rozenek, która wspiera męża. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje film Latkowskiego

"Nic się nie stało". Małgorzata Rozenek wydała własne oświadczanie

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama w instagramowym oświadczeniu przyznała, że w obecnej sytuacji najważniejszy jest dla niej spokój. Nie od dziś wszak wiadomo, że stres i złe emocje nie służą dzieciom. Celebrytka, dodała też, że Radosław Majdan swoich praw będzie dochodził na drodze sądowej, a sprawa trafiła już do prawników. 

Spokój jest teraz dla nas najważniejszy. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia.  Resztą zajmują się prawnicy. My skupiamy na najistotniejszej dla nas sprawie - Rodzinie. Miłego dnia - czytamy. 
 

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wspierają Rozenek i życzą jej zdrowia.