"Nic się nie stało". Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie filmu Latkowskiego. "Resztą zajmują się prawnicy"

Po emisji "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego swoje oświadczenia wydały gwiazdy, które zostały przywołane podczas debaty po dokumencie. Głos zabrał również Radosław Majdan. Teraz dołączyła do niego Małgorzata Rozenek, która wspiera męża.

Po emisji dokumentu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego w TVP wyemitowano rozmowę z reżyserem formatu. Na antenie Telewizji Polskiej Sylwester Latkowski apelował, by gwiazd, które mają informację o przestępstwach seksualnych, do których doszło w klubie "Zatoka Sztuki", zabrały głos. W trakcie debaty padło nazwisko Radosława Majdana. Były piłkarz wkrótce po tym wydał oświadczenie, w którym podkreślał, że nie ma nic wspólnego z całą sprawą: 

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca - napisał. 

Były piłkarz dodał, że oczekuje od Sylwestra Latkowskiego sprostowania, a jeśli takowe się nie pojawi, sprawa trafi do sądu (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz głos w sprawie zabrała Małgorzata Rozenek, która wspiera męża. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje film Latkowskiego

"Nic się nie stało". Małgorzata Rozenek wydała własne oświadczanie

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama w instagramowym oświadczeniu przyznała, że w obecnej sytuacji najważniejszy jest dla niej spokój. Nie od dziś wszak wiadomo, że stres i złe emocje nie służą dzieciom. Celebrytka, dodała też, że Radosław Majdan swoich praw będzie dochodził na drodze sądowej, a sprawa trafiła już do prawników. 

Spokój jest teraz dla nas najważniejszy. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia.  Resztą zajmują się prawnicy. My skupiamy na najistotniejszej dla nas sprawie - Rodzinie. Miłego dnia - czytamy. 

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wspierają Rozenek i życzą jej zdrowia. 

Więcej o:
Komentarze (99)
"Nic się nie stało". Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie filmu Latkowskiego. "Resztą zajmują się prawnicy"
Zaloguj się
 • ziggybam

  Oceniono 25 razy 19

  Po raz pierwszy szkoda mi tych pie..... celebrtów. Po prosu opluwający ich pisowcy to jeszcze gorsze łajno.

 • gedko

  Oceniono 18 razy 16

  Jakoś żaden ksiądz nie zabrał jeszcze w tej sprawie głosu. No tak, rozumiem. Ta sprawa nie jest istotna dla Kościoła, w końcu chodziło o młode dziewczynki a nie chłopców.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 21 razy 13

  Latkowski to egzemplarz niezrównoważony psychicznie.

 • mustermann

  Oceniono 43 razy 13

  Ja też życzę pani Rodzynek zdrowia, ale jeszcze bardziej życzę sobie, żeby mnie nie napastowała codziennie w serwisach internetowych. Jej namolność jest tak okropna, że każda wzmianka o Rodzynkach-Majdankach powoduje obrzydzenie i odruch wymiotny.

 • darcys44

  Oceniono 15 razy 9

  Zakończyć udzielanie codziennych wywiadów. Dla dziennikarzy - przestańcie lewarować celebrytów na Noblistów chyba że naprawdę nie wiecie o czym i o kim pisać ?

 • jack_flash

  Oceniono 12 razy 8

  Tow. Latkowski odkrył Amerykę 500+ lat po Kolumbie. Fakty i sprawy znane od dawna. Co ciekawe, wówczas żadne Zero się tym nie zainteresowało.

 • gapcio2010

  Oceniono 26 razy 6

  Takie to są, te polskie Bek-Chamy .... Więcej Bek czy więcej Chamy ?

 • sentencje666

  Oceniono 4 razy 4

  Atak na "elity", w tym tvn był potrzebny. Po to te dwa miliardy Kurskuemu. Tak jak się udało przywalic Tuskowi dziadkiem, de facto więźniem Stutthof, patriota, tak tu Wojewódzkiemu, Szycowi etc. przywala late pedofila. Bez dowodu, bez świadków, bez niczego, ku uciesze gawiedzi i za ich własne pieniądze z podatków zniszczy się ich wizerunki. Zrobi to na zlecenie człowiek recydywista, zaplatany w zabójstwa, rozboje prawdopodobnie rezydent służb rosyjskich na zlecenie Kurskiego.
  To już nawet nie są lata 30te w Niemczech. To gorzej. To Kaczystowska "Polska Naszych Marzeń"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX