Renata Kaczoruk komentuje film dokumentalny "Nic się nie stało". "Skandaliczna manipulacja i próba przyciągnięcia atencji"

Renata Kaczoruk zabrała głos w sprawie dokumentu o pedofilii w polskim show-biznesie. Celebrytka zamierza pozwać TVP.

Film "Nic się nie stało", jak zapowiadał Sylwester Latkowski, miał wstrząsnąć polskim show-biznesem. Tematyka produkcji kręci się wokół wykorzystywania nieletnich w trójmiejskich klubach: Zatoce Sztuki i Dream Clubie. W dokumencie wspomniano też o celebrytach, którzy bywali we wspomnianych miejscach. Część z nich wystosowała już oświadczenia. Teraz dołączyła do nich była partnerka Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk.

Renata Kaczoruk komentuje "Nic się nie stało"

Para była ze sobą przez sześć lat, jednak w 2018 roku postanowili się rozstać. Od tamtej pory o Renulce zrobiło się ciszej. Celebrytka wróciła na języki w momencie, gdy do sieci trafił zwiastun filmu "Nic się nie stało". W dokumencie zasugerowano, że Kaczoruk bywała w owianych złą sławą miejscach i mogła wiedzieć, co działo się z nieletnimi. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się już oświadczenie w tej sprawie.

Ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok, a ich traumy znowu wykorzystane do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów... Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w Zatoce Sztuki na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji... Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacją i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń - czytamy.

W swoim oświadczeniu Kuba Wojewódzki zapowiedział, że planuje podać do sądu zarówno TVP, jak i Sylwestra Latkowskiego. Renata Kaczoruk zamierza postąpić tak samo.

Kuba, dołączam do Ciebie. I zachęcam wszystkich innych do tego samego. Wygrane od TVP przekażę na poczet fundacji zwalczających takie przestępstwa - dodała na koniec długiego wpisu.

Czy to dopiero początek szumu wokół filmu "Nic się nie stało"?

Więcej o:
Komentarze (98)
Renata Kaczoruk komentuje film dokumentalny "Nic się nie stało". "Skandaliczna manipulacja"
Zaloguj się
 • pe_ro

  Oceniono 30 razy 14

  A ja wchodziłem do kościoła gdzie msze odprawiał ks. Jankowski? Czy też tolerowałem pedofilię w kościele? Typowa PiSSowska ściema. Przykrycie pedofilii w kościele filmem Latkowskiego. Dlaczego od 2015 roku Zero czyli Ziobro i zarządzana przez niego prokuratura nic w tej sprawie nie zrobiła? Co robiła policja przez ostatnie 5 lat poza ściganiem protestujących przed Sejmem? Czy broniący "ciumkającego" księdza prokurator stanu wojennego Piotrowicz również jest pedofilem? Czy TK jest obecnie oazą pedofili?

 • h.a.l

  Oceniono 23 razy 13

  Ten film zaliczyłbym do kategorii sci-fi, wiarygodność na poziomie "Smoleńska".

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 18 razy 10

  PiSokuwieńcom przypomnę, że sprawa w prokuraturze podległej Zerru toczy się OD PIĘCIU LAT!!

  I CO??

  Czyżby bywali tam też radni i posłowie PiSu?? No chyba tak skoro przez 5 lat nic nie udowodniono nikomu.

 • marywil2012

  Oceniono 13 razy 9

  pis i kościół myśli, że latkowski odwróci uwagę od pedofilii w jej szeregach?
  zobaczymy. ale nawet sam terlikowski mówi, że teraz będzie wysyp spraw w kościele.
  a o zatoce czytałem po raz pierwszy w gazecie. w tym czasie pis zajmował się niszczeniem państwa. w między czasie nic pis nie zrobił w sprawie pedofilów. smutne.

 • rasta-mw

  Oceniono 9 razy 7

  Strzał w stopę propagandy pisowskiej, zauważcie że gangus który sterował tym burdelem siedzi w więzieniu na długim wyroku. Natomiast gangusy z filmów Sekielskich nadal wiodą dostanie życie nadal ciesząc się z wdzięków latorośli.

 • sioban

  Oceniono 6 razy 6

  A Kaczyński bywa w kościele w związku z tym zapewne wiedział co wyprawiają sukienkowi

 • bartoszjanusz

  Oceniono 6 razy 6

  Ja też tam k...wa bywałem i nic na mój temat Latkowski to ch...j !!!

 • jan700

  Oceniono 22 razy 6

  Pozostaje jeszcze oskarżyć dzieci, że się tam kręciły i po aferze.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 17 razy 5

  Niemal wszyscy Polacy odpowiadają za pedofilę księży.
  Każdy przecież przy jakiejś tam okazji był w kościele.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX