Borys Szyc pokazał korespondencję z reżyserem "Nic się nie stało". "Wypisywał do mnie o różnych porach dnia i nocy"

Borys Szyc postanowił skomentować film "Nic się nie stało". Przy okazji ujawnił swoją korespondencję z reżyserem dokumentu.

Środowa emisja filmu dokumentalnego "Nic się nie stało" odbiła się niemałym echem. Wszystko za sprawą znanych nazwisk, które zostały wymienione przez reżysera Sylwestra Latkowskiego. W dokumencie przedstawiono gwiazdy, które bywały w owianych złą sławą lokalach w Trójmieście. Wśród nich był też Borys Szyc.

Borys, może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś – że byłeś pijany wtedy, ćpałeś, mało pamiętasz... Czas, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś  – apelował Latkowski w TVP po emisji filmu.

Borys Szyc komentuje "Nic się nie stało"

Borys Szyc, podobnie jak część gwiazd wspomnianych w filmie "Nic się nie stało", postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Aktor zamieścił obszerny wpis na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Na wstępie Szyc dobitnie podkreślił, że pedofilia to dla niego "najohydniejsza zbrodnia". Przypomniał też, że po tym, jak skandal z Zatoką Sztuki wyszedł na jaw, wraz z prezydentem Sopotu domagał się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości dla ofiar.

Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami w lipcu 2019. Koniecznie chciał, żebym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno "coś" wiem. Coś. Sam nie mógł określić co. "Ale na pewno wiem". Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu - czytamy dalej.

Szyc odniósł się też bezpośrednio do Latkowskiego.

Prawda jest taka, że z tragicznej sprawy, o której rozwiązanie również walczyłem, zrobił Pan rozgrywkę polityczną. Za pieniądze od Pana Kurskiego i TVP - dodał Szyc.

Aktor pokazał nawet swoją korespondencję z reżyserem.

Na nagraniu widać nieskładne wiadomości od Latkowskiego do Szyca.

Zmilczałem. Urodzony. Nie rozumiem, dlaczego ty nie korzystałeś z dzieci, poniżej 15 lat, nie chcesz się spotkać i skoro wtedy byleles porozmawiać T. (tu pada nazwisko - red.), Krystku.
To, że nie chcesz się spotkać w sprawie Zatoki Sztuki i pomóc. Wymowne.
Nie chcesz pomóc. A byłeś tam. Twoja decyzja.
Są konkretne osoby. Byłeś tam wtedy. I po co atak?

Sylwester Latkowski nie odniósł się jeszcze do wpisu Borysa Szyca.

Więcej o:
Komentarze (372)
Borys Szyc uderza w Sylwestra Latkowskiego po emisji "Nic się nie stało". "Wypisywał do mnie o rożnych porach"
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 68 razy 50

  tak zwana "telewizja publiczna" to jeden wielki zlew na pomyje... i w sumie można by było to olać bo i tak nie oglądam tego gówna, tylko nie, jednak te 2 miliardy to były także moje pieniądze

 • maxthebrindle

  Oceniono 59 razy 49

  Film Sekielskich: nowe, nieznane fakty, dowody, świadkowie, wszystko świetnie udokumentowane, oddzielone od ewentualnego komentarza, jeśli się pojawiają nazwiska to osób, o których mówią świadkowie, świadczą dokumenty. Efekt? Władza nic nie robi, ponownie, jak po 'Tylko nie ów nikomu' - kilka ogólnikowych pierdów 'oburzonych' polityków i cisza.
  Film Latkowskiego: sprawa znana od kilku lat, nieruszona z miejsca przez dogłębnie zreformowaną prokuraturę Ziobry. Nowych faktów - brak. Dowodów - brak. Pojawiają się nazwiska celebrytów, głównie niechętnych obecnej władzy, w kontekście pedofilii: bez cienia dowodu, ot tak, żeby nazwisko padło. Bo kiedyś gdzieś byli. Ja byłem kiedyś w Watykanie, ale nie poczuwam się do odpowiedzialności za całe pedofilskie zło, które tam się działo, dzieje i chyba dziać będzie... Efekt? Ziobro zapowiada nadzwyczajne działania.

 • miaukota

  Oceniono 53 razy 41

  To jak w starej anegdocie: Panie policjancie zgłaszam kradzież mojego roweru. Acha, czyli jest pan zamieszany w złodziejstwo, natychmiast aresztujemy pana !

 • anty_antek_emigrant

  Oceniono 49 razy 39

  Nie jest tajemnica ze swiat celebrycko- aktorski jest wrogo nastawiony ido TVPis i obecnej skoltunialej wladzy.
  Znaleziono osobe , ktora probuje skompromitowac to srodowisko, a tym samym przykryc afery wladzy : kuchcinski i jego nieletnie panienki, czy NBP oraz pedofilia w k.k.

 • sebastianmajewski

  Oceniono 45 razy 37

  Będąc całkowicie zdrowym na umyśle,nie da rady pracować w TVP.

 • czarna_zoska

  Oceniono 39 razy 35

  Siekielski ws Latkowski. Jak Róża ws Gó....

 • bronze

  Oceniono 50 razy 34

  ale z tego Latkowskiego szumowina , facet niezrównoważony i groźny. Za aferę podsłuchową nie został osadzony a powinien, myslę , że wszystkie osoby , które wcisnął do tego filmu dla swojej promocji , powinny go puścić z torbami

 • petrucchio

  Oceniono 37 razy 29

  Gdyby Latkowski chciał na serio konkurować z Sekielskimi, zrobiłby demaskatorski film np. o aferze podkarpackiej. Ale Latkowski wyciągnął dobrze znaną od pięciu lat sprawę i "dopisał" do niej bez cienia dowodu kilka znanych postaci. Po co to zrobił, jeśli nie dla odciągnięcia uwagi od pedofilii w kościele i wśród polityków?

 • bartino

  Oceniono 32 razy 28

  rozumiem że problem w środowisku istnieje, ale praca dokumentalisty, dziennikarza polega na szukani jakiś dowodów, pytaniu, łączeniu wielu faktów, źródeł. Nie ma w tym filmie, w tej rocznej pracy nic dziennikarskiego, ploty bzdety, żeby nie wyszło że w PISie są pedofile, i żeby nie wyszła afera podkarpacka, o której wiedzą wszyscy Polacy, że pod nadzorem policji były nieletnie Ukrainki sprowadzane do nierządu dla polityków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX