Maciej Kot świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Opublikował wyjątkowe zdjęcie. Fani wpadli w euforię

Dla Macieja Kota 18 maja to wyjątkowa data. To właśnie tego dnia, dokładnie rok temu stanął na ślubnym kobiercu. Teraz z tej okazji pokazał zdjęcie ze ślubu.

Maciej Kot i jego żona Agnieszka znali się od wielu lat. On jest skoczkiem narciarskim i jednym z filarów reprezentacji Polski w skokach, a ona trenerem personalnym w jednym z klubów sportowych w Nowym Targu. Dokładnie rok temu postanowili sformalizować swój związek. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu sportowiec opublikował przepiękną fotografię. 

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Maciej Kot pokazał zdjęcie ze ślubu

Na zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć Maciej z żoną w czułych objęciach. Naszą uwagę również przykuwa przepiękna suknia ślubna z długim trenem. Trzeba przyznać, że Agnieszka ma wyczucie stylu, bo tego dnia wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Koronka i tiul to idealne połączenie.

Od roku Państwo Kot - podpisał zdjęcie skoczek narciarski.

 

Nic dziwnego, że internauci są zachwyceni fotografią, w końcu sportowiec rzadko publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Pod postem pojawiła się masa komentarzy i wiele miłych słów.

Od roku u kota boku.

Gratulację. Życzę więcej lat spędzonych razem.

Papierowa rocznica. Gratulacje! Dużo miłości Wam życzę - czytamy.

Ostatni rok pod względem sportowych osiągnięć nie był udany dla Macieja Kota. Polski skoczek po słabych występach wypadł z kadry A i przez pewien czas nie startował w zawodach Pucharu Świata. W zamian rywalizował w Pucharze Kontynentalnym, czyli tzw. zapleczu PŚ. Na szczęście nie można powiedzieć tego samego o jego życiu prywatnym. Tutaj wiedzie mu się świetnie!

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń!

ZOBACZ TEŻ: Polscy skoczkowie to prawdziwi szczęściarze! Ewę Stoch zna każdy, a kim są pozostałe partnerki sportowców? Żona Kota to znana trenerka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.