Anja Rubik pokazała stare zdjęcie, na którym pozuje w długich włosach. Fani komentują. "Jaka młodziutka"

Na instagramowym profilu Anji Rubik pojawiło się zdjęcie z dawnych lat. To jej pierwsza sesja przy współpracy z redaktor naczelną francuskiej edycji magazynu "Vogue".

Anję Rubik to modelka, którą śmiało możemy nazwać polską dumą narodową. Sama zapracowała na swój sukces, a po światowych wybiegach zaczęła chodzić mając zaledwie piętnaście lat. Szybko zaaklimatyzowała się w Nowym Jorku, Paryżu czy Mediolanie, stając się jedną z prawdziwych ikon mody. Wystąpiła na okładach najważniejszych magazynów świata i od lat nie ma sezonu, by nie poszła chociaż w jednym pokazie.

Anja Rubik pochwaliła się zdjęciem z dawnych lat

W swoim ostatnim poście na Instagramie Anja Rubik pokazała zdjęcie z dawnej sesji zdjęciowej przy współpracy z Emmanuelle Alt, która jest redaktor naczelną paryskiego "Vogue'a". To ich pierwsze wspólne przedsięwzięcie. Modelka nie bez powodu podzieliła się fotografią właśnie teraz. Jak czytamy w opisie, Emmanuelle obchodzi urodziny. 

Opublikowane przez Anję zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród obserwatorów. Fani nie mogą wyjść z podziwu - zalali modelkę pozytywnymi komentarzami.

Bardzo wyzywająco. Moje klimaty

Przepiękna sukienka!

Jaka młodziutka.

Niedawno Anja Rubik pochwaliła się efektami sesji dla włoskiego magazynu "Vogue". Do najnowszych zdjęć pozowała w rudych włosach.

Poza modelingiem Anja nie boi się angażować w polityczno-społeczne sprawy. Trzy lata temu wydała książkę, która była wyrazem sprzeciwu wobec rządzących i ich pomysłu na pozbawienie szkół edukacji seksualnej. Otwarcie mówi o seksie i próbuje łamać tabu, które jest w Polsce na porządku dziennym. Modelka chętnie włącza się także w walkę o prawa kobiet i bierze czynny udział w licznych protestach.

Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus:

Zobacz wideo
Więcej o: