Anja Rubik po raz pierwszy od kilku lat nie poszła w pokazie Saint Laurent. Siedziała na widowni, a i tak skradła całe show

Wtorkowy wieczór Anja Rubik spędziła w Paryżu na pokazie mody Saint Laurent. Tym razem nie przeszła się po wybiegu. Dlaczego?

Tydzień mody to najważniejsze wydarzenie w branży. Również dla Anji Rubik to bardzo gorący czas w życiu. Gwiazda jako jedna z najpopularniejszych i najbardziej doświadczonych modelek na świecie, zna się z większością projektantów zagranicznych domów mody, którzy chętnie zapraszają ją na swoje pokazy. Polska gwiazda najczęściej w nich chodzi. We wtorek jednak tak się nie stało.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus:

Anja Rubik nie poszła w pokazie Saint Laurent

W zeszłym tygodniu modelka brylowała podczas włoskiego tygodnia mody. Była jedną z głównych gwiazd pokazu Donatelli Versace. Szybko jednak musiała pakować walizki, bo w weekend pojawiła się na imprezie w Berlinie, gdzie pozowała m.in. z Małgorzatą Kożuchowską. Stamtąd udała się do Paryża, bo już we wtorek pojawiła się na pokazie mody Saint Laurent.

Bardzo zaskoczyło nas, że Anja była jedynie gościem wydarzenia. Od kilku sezonów przecież chodzi w pokazach francuskiego domu mody, zwłaszcza, odkąd jego dyrektorem kreatywnym jest Anthony Vacarello.

 

Mimo wszystko Rubik jak zwykle pokazała klasę i... długie, jak do nieba nogi. Nawet obserwatorzy zwrócili na nie uwagę.

Takie nogi, że można się w nich zaplątać.
Piękne masz te nogi.

Cóż, nie będziemy się spierać, bo sami jesteśmy fanami gwiazdy. Szkoda jednak, że nie wzięła czynnego udziału w pokazie. Kolekcja naprawdę wymiata!

Anja Rubik - duma narodowa

Anja Rubik wiedzie prym wśród najpopularniejszych modelek na świecie. Możemy nazwać ją dumą narodową nie tylko w swojej profesji, ale również wielu społecznych działalności. Jako jedna z pierwszych włączyła się w walkę z rządem o prawa kobiet, czy wprost opowiedziała się za prawami osób homoseksualnych. Ponadto skupia się na promowaniu ekologii, bo zdaje sobie sprawę, jak bardzo nasza planeta jest obecnie zagrożona.

CW